بازی هجومی برگ برنده پرسپولیس مقابل پیکان است
99556
کرمانی مقدم: استقلال با سیستم دفاعی آمده بود نبازد
27 اسفند 1402 10:08
هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد دربی یکصدوسوم اصلا خوب نبود و دوتیم نتواستند یک فوتبال زیبا و فنی را به نمایش بگذارند و این مایه تاسف است. 

روزنامه گل

آرش جعفری - هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد دربی یکصدوسوم اصلا خوب نبود و دوتیم نتواستند یک فوتبال زیبا و فنی را به نمایش بگذارند و این مایه تاسف است.

مرتضی کرمانی مقدم هافبک ملی پوش سابق پرسپولیس ابتدا در خصوص دربی 103 که با تساوی به پایان رسید گفت: اصلا بازی خوبی نبود خیلی متاسف شدم که این بازی بی نهایت کِسل کننده را تماشا کردم. بی نهایت عملکرد ضعیفی را از دو تیم شاهد بودیم که واقعاً هیچ بار فنی و مثبتی نداشت و فقط باعث اعصاب خوردگی هواداران شد.

کرمانی در ادامه به سیستم دفاعی تیم استقلال اشاره کرد و گفت: تیم استقلال برنامه‌ای برای نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس نداشت و تمام بازیکنان این تیم فاز دفاعی به خود گرفته بودند در آن سوی میدان هم پرسپولیسی‌ها نتوانستند شکافی در دفاع لایه به لایه بازیکنان استقلال به وجود آورند و همین موضوع باعث شد تا موقعیتی هم روی دروازه استقلال شکل نگیرد.

کرمانی مقدم اعقتاد دارد پرسپولیس از لحاظ آماری بهتر از حریف بود و با بایان این جمله در ادامه گفت: بازیکنان پرسپولیس پاس‌های کوتاه و خوبی را به همدیگر می‌دادند و در پایان بازی با آماری که در سایت‌ها منتشر شد نشان داد که این تیم بیش از دو برابر استقلال توپ را به گردش در آورده است همچنین شوت‌هایی که بازیکنان پرسپولیس به سمت دروازه استقلال شلیک کردند بیشتر از شاگردان نکونام بود. در مجموع استقلال برای کسب یک امتیاز پا به زمین گذاشته بود و اصلاً شجاعانه بازی نکرد، پرسپولیس هم پلنی برای ضد حمله‌ها نداشت و موقعیت‌های کمی هم که روی دروازه استقلال خلق می‌شد بی حاصل بود.

کرمانی مقدم در ادامه در مورد باز پرسپولیس با پیکان گفت: پیکان در 2 بازی قبلی خود موفق شده اول سپاهان و بعد ملوان را شکست دهد و برای همین از انگیزه و روحیه بالایی بر خوردار است. همین کار را برای پرسپولیس سخت می کند چون این تیم می خواهد به شگفتی سازی خود ادامه دهد. پرسپولیس هم به خوبی می داند برای باقی ماندن در کورس باید پیکان را شکست دهد. من فکر می کنم با توجه به اینکه بازی در ورزشگاه آزادی است و هواداران هم حضور دارند من فکر می کنم پرسپولیس با یک بازی خوب بتواند پیکان را شکست دهد. پرسپولیس در این هفته ها هجومی بازی می کند و همین می تواند عامل برتری شاگردان اوسمار در این بازی باشد.

#پیج رسمی روزنامه گل #آرش جعفری #پرسپولیس #استقلال #دربی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها