بیرانوند و تکرار شادی جنجالی
98527
نکن علیرضا، نکن!
17 بهمن 1402 07:55
گرچه علیرضا بیرانوند طی ۵ مسابقه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا فقط یک کلین‌شیت داشته، اما بدیهی است که حضور او درون دروازه مایه قوت قلب تیم ملی است و وزنه‌ای اساسی به شمار می‌آید. 

روزنامه گل

گرچه علیرضا بیرانوند طی ۵ مسابقه تیم ملی در جام ملت‌های آسیا فقط یک کلین‌شیت داشته، اما بدیهی است که حضور او درون دروازه مایه قوت قلب تیم ملی است و وزنه‌ای اساسی به شمار می‌آید. چه بسا اگر دفع پنالتی بازیکن سوریه نمی‌بود، داستان تیم ملی اصلا به بازی با ژاپن نمی‌رسید. همه اینها یعنی مهم است بیرانوند در ادامه راه هم بدون مشکل خاصی از قفس توری تیم ملی محافظت کند، البته مشروط بر اینکه خودش هم بیشتر مراقب کارهایش باشد. بعد از برتری تیم ملی ایران برابر ژاپن، بیرانوند مقابل دوربین AFC همان شادی جنجالی بریدن سر را که قبلا در ایران انجام داده بود تکرار کرد که جزو ویدئوهای پربازدید این دو روز بوده است.

بسیاری از بیننده‌های این فیلم با توجه به سختگیری کنفدراسیون فوتبال آسیا در چنین مواردی نگران هستند که مبادا بیرو با محرومیت مواجه شود؛ شبیه اتفاقی که در لیگ قهرمانان آسیا برای عیسی آل‌کثیر رخ داد و مهاجم پرسپولیس به دلیل شادی گلی که شائبه کمرنگی از باورهای نژادپرستانه داشت، با محرومیت ۶ماهه نقره‌داغ شد. کاش بیرو بیشتر مراقب باشد. او دیگر یک بازیکن جوان نیست. حتی اگر محرومیتی در کار نباشد - که امیدواریم نباشد - کار او از نظر اخلاقی درست نبود؛ مخصوصا که تمام ژاپنی‌ها بعد از این بازی، با احترام و خونگرمی پیروزی ایران را تبریک گفتند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها