به بهانه حذف احمد از تیم ملی
95842
آن گل دقیقه نود و پنج...
30 آبان 1402 10:35
انتشار قطره‌چکانی حقایق یا به تعبیر بهتر «شایعات» در مورد چرایی اخراج احمد نوراللهی از تیم ملی همچنان ادامه دارد و شخصیت آرام و دور از حاشیه این بازیکن هم مانع از آن شده که خودش موضعی بگیرد و داستان را روشن‌تر کند. تازه‌ترین مطالبی که منتشر شده، حاکی از آن است که شماره پیراهن احمد را بدون هماهنگی با این بازیکن تغییر داده‌اند که گویا این هم یکی از عوامل ناراحتی او بوده است.

روزنامه گل

انتشار قطره‌چکانی حقایق یا به تعبیر بهتر «شایعات» در مورد چرایی اخراج احمد نوراللهی از تیم ملی همچنان ادامه دارد و شخصیت آرام و دور از حاشیه این بازیکن هم مانع از آن شده که خودش موضعی بگیرد و داستان را روشن‌تر کند. تازه‌ترین مطالبی که منتشر شده، حاکی از آن است که شماره پیراهن احمد را بدون هماهنگی با این بازیکن تغییر داده‌اند که گویا این هم یکی از عوامل ناراحتی او بوده است. به هر حال در مورد این موضوع زیاد نمی‌شود صحبت کرد، هرچند که برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند امیر قلعه‌نویی به‌شدت از نوراللهی دلخور است و تا زمانی که روی نیمکت تیم ملی حضور داشته باشد، هافبک پیشین پرسپولیس را به اردو دعوت نمی‌کند.

به این بهانه اما بد نیست یادی کنیم از بهترین خاطره‌ای که نوراللهی در تیم ملی ساخت. در مرحله انتخابی جام‌ جهانی 2022 قطر، درحالی‌که ایران در ورزشگاه صیدای لبنان تا آخرین لحظات با یک گل عجیب و بادآورده از این تیم عقب بود، سردار آزمون دقیقه 90 کار را به تساوی کشاند و نوراللهی دقیقه 95، کمی پیش از سوت پایان داور گل پیروزی ایران را زد و کام‌بک جادویی و دلچسب ملی‌پوشان را کامل کرد. به‌طور قطع آن بازی حالا حالاها از یاد هواداران فوتبال در ایران نخواهد رفت.

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها