95811
ماجدی: امیدوارم احترام جهان به تیم نوجوانان ایران بیشتر و بیشتر شود
29 آبان 1402 12:28
عضو هیئت رئیسه فدراسیون ابراز امیدواری کرد، احترام جهان به تیم نوجوانان کشورمان به واسطه عملکرد خوبش در جام جهانی زیر ۱۷ سال بیشتر شود.

روزنامه گل

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در آستانه دیدار تیم زیر 17 سال کشورمان مقابل مراکش اظهار داشت: بررسی گذشته، نقاط ضعف و قوت و آنچه در تاریخ به وقوع پیوسته، چراغ راه آینده است. به همین دلیل، ابتدا وظیفه خود می‌دانم از همراهی همه رؤسای هیئت‌های فوتبال و استعدادیابان سرتاسر کشور که در بیش از دو سال گذشته در جهت معرفی استعدادهای جدید کمک کردند نهایت سپاس را داشته باشم.

وی ادامه داد: خوشحالم در حال حاضر با درایت، تلاش و برنامه‌ریزی کادر فنی، تیمی داریم که درست است از نظر سنی بالا نیست، اما بسیار قابل احترام و بزرگ است. امیدوارم با ادامه این روند، به ویژه در مسابقه با مراکش، احترام فوتبال جهان به این تیم بیشتر و بیشتر شود.

ماجدی خاطر نشان کرد: تیم دوست‌داشتنی کشورمان، صرف‌نظر از هر نتیجه‌ای تا امروز افتخارآفرین بوده است. در حال حاضر مهمترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم. قطعاً در فاز آتی، برنامه فدراسیون تقویت روند مثبت و صعودی مربوط به این تیم و تعمیم آن به تیم‌های رده‌های بعدی است.

#میرشاد ماجدی #عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها