شرح حال این روزهای رامین رضاییان
95750
شاد و روی فرم
28 آبان 1402 12:26
گلزنی از روی یک ضربه ایستگاهی بسیار تماشایی؛ این پایانی خوش برای جشنواره گلی بود که تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ به‌راه‌انداخت و البته که این حسن ختام به نام رامین رضاییان به ثبت رسید.

روزنامه گل

گلزنی از روی یک ضربه ایستگاهی بسیار تماشایی؛ این پایانی خوش برای جشنواره گلی بود که تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ به‌راه‌انداخت و البته که این حسن ختام به نام رامین رضاییان به ثبت رسید. وقتی از ضربه ایستگاهی حرف می‌زنیم، طبیعتا رضاییان یکی از گزینه‌های مطلوب برای استفاده بهینه از این موقعیت است. او که در بازی رفت با آلمالیق با ضربه کاشته موفق به گلزنی شده بود، این‌بار هم در آخرین دقایق مسابقه با هنگ‌کنگ این تجربه شیرین را تکرار کرد. رامین البته در بازی هفته گذشته سپاهان مقابل پرسپولیس هم تلاش کرد ضربه کاشته را از رضا اسدی بگیرد اما با توجه به زاویه ضربه، نهایتا اسدی پشت توپ ایستاد و شاید یکی از زیباترین گل‌های فصل فوتبال ایران را به ثمر رساند.

حالا به فاصله چند روز بعد از آن بازی، رضاییان در ورزشگاه آزادی نشان داد همچنان استفاده از این توپ‌ها برگ برنده او است؛ از بازیکنی حرف می‌زنیم که این فصل در یکی از قله‌های فنی‌اش قرار دارد و معمولا در هر مسابقه جزو بهترین‌هاست. رضاییان که 3گل در لیگ قهرمانان آسیا و یک گل در لیگ برتر زده، حالا در نخستین مسابقه انتخابی جام‌جهانی هم دروازه هنگ‌کنگ را باز کرد تا همچنان روی ابرها باشد.

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها