95715
تاج: نوجوانان نتیجه نگیرند هم مامور به حفظ و حمایت هستیم
27 آبان 1402 15:21
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر تیم نوجوانان در ادامه مسابقات خود نتیجه هم نگیرند، ما مامور به حفظ و حمایت از این تیم هستیم.

روزنامه گل

مهدی تاج در حاشیه مراسم راه‌پیمایی حمایت از مردم فلسطین، اظهار داشت: خداراشکر امروز جامعه ورزش با مسائل حال ممکلت بیگانه نیست و در این راهپیمایی شرکت کرده است. همه هم هستند. اتفاقاتی که در غزه افتاده و کشتار کودکان زنان و حتی ورزشکاران موجب شده امروز جامعه ورزش عکس العمل نشان بدهد.

وی افزود: فکر می‌کنم اتفاق خوبی در حال رخ دادن است. همراه با مردم غیور و شهیدپرور کشورمان جامعه ورزش هم شرکت کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تیم ملی در تورنمنت اردن پیشگام این کار شد و آیا این اقدامات ادامه دارد، گفت: بله، خداراشکر با نماد فلسطین بازی‌ها را شروع کردیم. 2 روز قبل هم با وجود اینکه ناظر خیلی حساسیت نشان داد که نباید هیچ نماد سیاسی باشد ولی فدراسیون فوتبال کار خیلی خوبی انجام داد و دور زمین شعار کودکان را نکشید را قرار داد. اتفاق خوبی بود که افتاد.

وی در مورد عملکرد تیم ملی نوجوانان در جام جهانی این رده، عنوان کرد: این تیم به نظر من برنده است یعنی بهترین نتایج را گرفتند. حتی در آن بازی که به انگلیس باختند هم پیام تبریک دادم. از حسین عبدی و تک تک بازیکنان تشکر کردم. به نظر من بهترین تیم را ساختند و تاکنون بهترین نتایج را گرفتند. امیدوارم در آینده هم موفق باشند. این تیم باید حفظ و تقویت شود. این تیم می‌تواند برای فوتبال کشور آینده خیلی خوبی را رقم بزند.

تاج درخصوص اینکه خاطره خوشی از مراکش در جام جهانی 2018 داریم و حالا که این تیم حریف نوجوانان ایران در مرحله بعدی جام جهانی شده هم امیدوار به تکرار آن خاطره خوش است، گفت: بله، ان‌شاالله همینطور می‌شود. اگر نتیجه هم نگیریم، ما مامور به حفظ و حمایت از این تیم هستیم. عبدی هم حفظ می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه صحبت‌هایی پیرامون حضور حسین عبدی در راس کادرفنی تیم ملی جوانان مطرح شده، اظهار داشت: بله، برنامه‌ریزی‌هایی هست. اجازه بدهید به استقبال این موضوع نرویم ولی این تیم با عبدی حفظ می‌شود.

#مهدی تاج #رئیس فدراسیون فوتبال #تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها