برای پرسپولیسی‌ها که پز قهرمانی‌های‌شان را می‌دهند
95698
در انگلیس کسی از سیتی انتقاد نمی‌کند؟
27 آبان 1402 10:39
به نظر می‌رسد حواشی و بحران‌های پرسپولیس همچنان ادامه دارد و در این میان رفتار خود اهالی باشگاه هم طوری است که به این مسائل دامن می‌زند.

روزنامه گل

به نظر می‌رسد حواشی و بحران‌های پرسپولیس همچنان ادامه دارد و در این میان رفتار خود اهالی باشگاه هم طوری است که به این مسائل دامن می‌زند. روز سه‌شنبه بعد از کلی اظهارنظر ضد و نقیض، نهایتا باشگاه رسما کسر ۱۰درصد از رقم قرارداد بازیکنان و مربیان را به‌دلیل کسب نتایج ضعیف در مسابقات اخیر تایید کرد. گویا مدیران پرسپولیس در این مورد یکدستی و هماهنگی کامل را نداشتند که این خودش یک نقطه منفی به شمار می‌آید. از سوی دیگر تمرین روز چهارشنبه پرسپولیسی‌ها هم بعد از سه ساعت معطلی اصحاب رسانه لغو شد و بازیکنان با وجود حضور در ورزشگاه، حاضر به انجام تمرین نشدند.

این رفتار هم در نوع خودش بوی اعتصاب می‌دهد و می‌تواند به تنش‌های سرخپوشان دامن بزند. در چنین مواردی سرمربی تیم باید مانع از اعتصاب و اختلاف شود؛ اما اتفاقا یحیی گل‌محمدی همیشه نشان داده خودش نفر اولی است که قهر می‌کند! وضع قرمزها این است و بدتر آنکه هر حرفی هم زده می‌شود و هر نقدی که به میان می‌آید، دوستان فورا پشت افتخارات گذشته سنگر می‌گیرند. مثلا همین دیروز یک‌بار دیگر سروش رفیعی مصاحبه کرده و گفته است: «به اعتقاد من، هیچ‌کس حق ندارد به یحیی گل‌محمدی و تیم او شک کند. نباید کوچک‌ترین حرفی درخصوص عملکرد یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پرسپولیس زده شود. کارنامه یحیی و پرسپولیس مشخص است. سه‌ماه پیش ما قهرمان سه‌گانه این کشور شدیم. یک عده منتظر هستند یحیی ببازد و صحبت کنند، این عده فقط به او حسادت می‌کنند.» بله خب؛ شما قهرمان شدید و دستتان هم درد نکند. همان زمان هم به اندازه کافی مورد تمجید قرار گرفتید؛ اما مگر قرار است تا ابد به خاطر آن افتخارات معاف از نقد باشید؟ یعنی الان در انگلستان هیچ‌کس از منچسترسیتی انتقاد نمی‌کند؟ نقد، برای جلوگیری از زوال و سقوط است. به نفعتان است که گوش کنید.

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها