91758
ریسک بزرگ گل محمدی درباره دو ستاره پرسپولیس
09 مهر 1402 18:33
تیم پرسپولیس در حالی فردا شب به مصاف الدحیل قطر می‌رود که تکلیف دو بازیکن اصلی این تیم برای بازی مشخص نیست.

روزنامه گل

تیم فوتبال پرسپولیس فردا شب در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا در دوحه قطر به مصاف الدحیل این کشور خواهد رفت که نتیجه این بازی برای شاگردان یحیی گل محمدی بسیار مهم خواهد بود؛ چراکه این تیم بازی اول خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به النصر عربستان باخت و برای داشتن شانس صعود از این گروه حتما باید در بازی فردا شب امتیاز بگیرد.

در این بازی دغدغه اصلی یحیی گل محمدی وضعیت وحید امیری و مهدی ترابی خواهد بود؛ چراکه هر دو بازیکن در بازی اول مقابل النصر عربستان مصدوم شدند و این شائبه به وجود آمد که شاید چند وقتی از بازی‌ها دور باشند.

با این همه امیری و ترابی همراه پرسپولیس به قطر رفتند تا این امیدواری به وجود بیاید بتوانند پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بازی حساس با الدحیل قطر همراهی کنند.

اخبار رسیده از اردوی پرسپولیس نشان می‌دهد که این دو بازیکن در دو روز اخیر تمرینات اصلی و کار با توپ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دادند اما با بازیکنان اصلی تمرین نکردند و مشخص نیست در آخرین تمرین این تیم قبل از بازی با الدحیل، یحیی گل محمدی از این دو بازیکن استفاده خواهد کرد یا نه. شاید گل محمدی در باره ترابی و امیری ریسک کند و از آنها در بازی حساس فردا شب استفاده کند.

هرچه که هست، این دو بازیکن در تمرین امشب پرسپولیس مشخص خواهد شد و باید دید که گل محمدی چه تدبیری برای این دو ستاره تیمش انجام خواهد داد.

#یحیی گل محمدی #پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها