وقفه در تقویم، مشکل بزرگ استقلال
91592
چله پوچ!
05 مهر 1402 06:36
بی‌نظمی در برگزاری لیگ برتر صدای همه را درآورده و کار به جایی رسیده که پاکو خمز، سرمربی تراکتور رسما می‌گوید: «ما خارجی‌ها به این قبیل وقفه‌ها عادت نداریم.»

روزنامه گل

بی‌نظمی در برگزاری لیگ برتر صدای همه را درآورده و کار به جایی رسیده که پاکو خمز، سرمربی تراکتور رسما می‌گوید: «ما خارجی‌ها به این قبیل وقفه‌ها عادت نداریم.» زشت است که یک سرمربی خارجی چنین حرفی در مورد لیگ ایران بزند اما خوبی مسئولان ما این است که گوش‌شان اصلا به این حرف‌ها بدهکار نیست و چنین مطالبی را به کلی نشینده می‌گیرند! در هر صورت وضعیت بسیار بدی که به‌وجود آمده، مخصوصا روی تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند فشار می‌آورد؛ به‌طوری که مثلا بین 2 بازی استقلال 40روز فاصله افتاده است.

آبی‌ها آخرین بار روز ششم شهریور در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان رفتند و با یک گل به برتری رسیدند. پس از آن لیگ تعطیل شد و حالا در برنامه جدید، شاگردان جواد نکونام باید روز 15مهر در هفته هفتم به مصاف مس رفسنجان بروند. این تازه در شرایطی است که تیم ملی امید ایران به مراحل پایانی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود نکند، وگرنه به‌دلیل حضور بازیکنان استقلال در اردوی این تیم، مسابقات آبی‌ها باز هم به تعویق خواهد افتاد!

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها