آقای بیرانوند! اگر پیشکسوتان حرف نزنند، چه کسی حرف بزند؟
91591
قلیچ: اگر ما مثل او گل می‌خوردیم،پروین بدبخت‌مان می‌کرد!
05 مهر 1402 06:32
وحید قلیچ درباره صحبتهای علیرضا بیرانوند در برنامه فوتبال برتر،گفتگوی کوتاهی باگل داشت.

روزنامه گل

وحید قلیچ درباره صحبتهای علیرضا بیرانوند در برنامه فوتبال برتر،گفتگوی کوتاهی باگل داشت که ماحصل آن رادر زیر می خوانید:

آقا وحید نظرتان درباره حرفهای بیرانوند در برنامه فوتبال برتر چیست؟

راستش من فوتبال برتر راندیدم.اما شنیدم آقای بیرانوند چه گفته است.متاسفم که ایشان دریک برنامه پربیننده درباره پیشکسوتان حرف می زند و از آنها گله می کند.

اما بیرانوند خیلی محترمانه درباره پیشکسوتان صحبت کرد...

محترمانه یا غیرمحترمانه او نباید بگوید چرا پیشکسوتان گفتند جای او دیگر درباشگاه نیست.اگر پیشکسوت قدیمی پرسپولیس حرف نزند،چه کسی باید نظر بدهد.آقای بیرانوند شما چند روز با ذهن و روح هواداران و پیشکسوتان بازی کردید و می خواستید به استقلال بروید.خب می رفتید دیگر! همبازیان قدیمی من مگر چه به شما گفتند؟! گفتند آقای بیرانوند جای شما دیگر درباشگاه نیست! اهانت نکردند که! یا شما می گویید هواداران نباید از شما ناراحت باشند و چراباید شماراببخشند؟! برای اینکه آنها راناراحت کردید! با احساساتشان بازی کردید!چطور هواداران نباید از شما ناراحت باشند،اما شما می توانید ناراحت باشید!

اما با مصدومیتی که برایش دربازی دوستانه تیم ملی بوجود آمد،خیلی ها فکر می کردند نتواند پرسپولیس را مقابل النصر همراهی کند،اما اوبازی کرد؟

بهرحال مصدومیت هم بخشی ازفوتبال است.البته آسیب دیدگی او جدی نبود و اگر جدی بود حداقل یک ماه ونیم باید دور از میادین بود.

عملکردش مقابل النصر چطوربود؟

ضعیف! متاسفانه روی گل دوم مقصر صد در صد بود.وقتی دروازه بان از زاویه بسته گل بخورد یعنی مقصر صد در صد! اگر قرار بود آن گل را بخورد،خب من می ایستادم تو گل! چه فرقی می کند؟!بیرانوند باید حواسش را روی گل دوم بیشتر جمع می کرد.باور کنید اگر ما این گل ها رامی خوردیم،علی پروین دمار از روزگارمان در می آورد و بدبخت مان می کرد.

پیش بینی تان از بازی با الدحیل؟

امیدوارم پرسپولیس ببرد تا در گروه بماند.با تمام ناراحتی که از بیرانوند دارم،امیدوارم اوهم بهترین عملکردش راداشته باشد.

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها