91299
علی‌عسگری: پرسپولیس از النصر امتیاز می‌گیرد
27 شهريور 1402 12:50
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره ارزیابی‌اش از بازی این تیم مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی انجام داد.

روزنامه گل

حمیدرضا علی‌عسگری در خصوص دیدار فردای تیم پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت: این بازی جنبه‌های متفاوتی دارد و بالاخره یک اتفاق بزرگ در حال رقم خوردن است و آن اینکه رونالدو به تهران می‌آید.این بازی حواشی زیادی خواهد داشت اما به نظر من حضور رونالدو در تهران یک اتفاق طبیعی است و نباید خیلی درگیر این مسائل شویم. درست است که النصر در عربستان خوب نتیجه گرفته اما از حالا نباید پرسپولیس را از پیش بازنده دانست.

وی درباره اینکه النصر در 5 بازی اخیر خود 21 گل زده افزود: به هر حال سن رونالدو بالا رفته اما در همین شرایط او بازیکن سرحالی است اما به نظر من مانه بازیکن خطرناک‌تری است و در حالی به عربستان آمد که تیم‌های بزرگ اروپایی دنبال او بودند. با این همه رونالدو و مانه خطرناک هستند اما النصری‌ها می‌دانند که پرسپولیس مثل تیم‌های عربستانی نیست و از نظر فنی با آنها فرق می‌کند. سطح تیم‌های عربستانی بالا نیست و در این شرایط النصر توانسته 21 گل بزند.

علی‌عسگری در خصوص حضور علیرضا بیرانوند در این بازی گفت: حس می‌کنم بیرانوند به این بازی می‌آید و حضور او می‌تواند مثبت برای پرسپولیس تلقی شود. امیدوارم که حدس من درست باشد چون در غیر اینصورت کار برای پرسپولیس سخت خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: در چند سال اخیر تیم‌های عربستانی همواره نتایج خوبی می‌‌گرفتند اما امسال با حضور بازیکنان بزرگی که به این کشور آمدند تحول زیادی در فوتبال این کشور به وجود آمده است. این را هم در نظر داشته باشید که عربستانی‌ها در سال‌های اخیر رو پایه بسیار خوب کار کردند و همواره حریف قابل احترامی هستند. با همه این شرایط به نظر من پرسپولیس حریف دست و پا بسته‌ای برای النصر نخواهد بود.

علی‌عسگری درباره نقاط قوت پرسپولیس در این بازی اظهار داشت: به نظر من نقطه قوت پرسپولیس انسجام تیمی این تیم است. به طوری که اسکلت پرسپولیس به خوبی حفظ شده است. از طرف دیگر بازیکنان النصر با اینکه بازیکنان بزرگی هستند اما به تازگی دور هم جمع شدند و شاید خیلی هنوز هماهنگ نشده باشند. بهتر است بازیکنان پرسپولیس تمرکز خود را حفظ کنند و تحت تأثیر اسم‌ها قرار نگیرند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد پیش‌بینی‌اش از این بازی افزود: امیدوارم پرسپولیس در این بازی امتیاز بگیرد چرا که در این صورت شخصیت خود را حفظ کرده و کار بزرگی انجام داده است.

#پرسپولیس #پیشکسوت پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها