91258
مورایس: حقه نداشتن بازیکن به دلیل مصدومیت را ندارم
26 شهريور 1402 20:57
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بهترین خودمان را داریم و فردا آن را به نمایش می‌گذاریم.

روزنامه گل

ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با نیروی هوایی عراق اظهار داشت: برای من باعث خوشحالی است که در این کشور حضور دارد و امروز لحظه بزرگی برای من به شمار می‌رود. لیگ قهرمانان آسیا بزرگ ترین رقابت آسیاست، خوشحالم در این مسابقه هستم، از حضور خبرنگاران تشکر می‌کنم که حضور آن‌ها فوتبال را به واقعیت تبدیل می‌کند.

مورایس با بیان این‌که اولین حضور در من عراق است و خوشحالم در این کشور حضور دارم، گفت: از نقطه دیگری در دنیا به این‌جا آمده‌ام و یک شانس است که این کشور را ببینم، خوشحالم مقابل تیمی از عراق بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد آمادگی تیمش بیان داشت: وقتی در یک بازی حضور پیدا می‌کنیم، نمی‌توانیم بگوییم آماده نیستیم و وقتی وارد زمین می‌شویم باید آماده باشیم؛ وقتی در مورد لیگ قهرمانان آسیا صحبت می‌کنیم باید بگوییم یکی از بهترین تیم‌های کشور را در اختیار داریم و شانس بسیاری داریم. این مسابقه یک موقعیت است تا به مردم نشان دهیم فوتبال واقعی چگونه است و به دنبال بازی کردن یک فوتبال واقعی هستیم، نتیجه بازی زمانی مهم است که هم بازی خوب و باکیفیت انجام دهید و بتوانید نتیجه نیز بگیرید.

مورایس با اشاره به این‌که دنبال یک بازی باکیفیت هستیم، خاطرنشان کرد: حقه نداشتن بازیکن به دلیل مصدومیت را ندارم، بهترین خودمان را داریم و فردا بهترین خودمان را به نمایش می‌گذاریم؛ خوشحالم قرعه‌کشی این فرصت را به ما داد که به عراق بیاییم و بازی دارد که در آینده می‌توانیم به آن اشاره کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد حضور در روسیه گفت: یک دیدار دوستانه مقابل زنیت برگزار کردیم . اردویی در روسیه نداشتیم بلکه یک مسابقه دوستانه بود.

وی در مورد حضور در فاصله یک روز با بازی در عراق عنوان کرد: طبیعی است برای آمادگی بیشتر زودتر به محل مسابقه بیاییم اما به دلیل شرایط پروازی تصمیم گرفتیم فقط یک روز زودتر به عراق بیاییم، آماده هستیم و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

مورایس یادآور شد: اولین حضور در من اربیل است که شهر بزرگ، منظم و با ظرفیت‌های بالاست و آینده بزرگ و مردم خوبی دارد، عشق و علاقه و صلح در این شهر وجود دارد و خوشحالم این شهر را از نزدیک می‌بینم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به این‌که هواداران سپاهان در بازی فردا حضور خواهند داشت، افزود: هواداران بسیار خوبی داریم که حضور ان‌ها به زیبایی فوتبال کمک می‌کند و این‌ها زیبایی فوتبال است.

کاپیتان سپاهان: سپاهان با آمادکی کامل به میدان می‌رود

محمد کریمی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان نیز در این نشست اظهار داشت: شرایط تیم از نظر جسمی و روحی - روانی خیلی خوب است، تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و مطمئن هستیم بازی خوبی به نمایش می‌گذاریم.

وی ادامه داد: آماده هستیم مقابل نیروی هوایی عراق نمایش خوبی داشته باشیم و عملکرد خوب را در زمین نشان دهیم، امیدوارم در بازی فردا 3 امتیاز فردا را به دست بیاوریم.

# ژوزه مورایس #سپاهان #لیگ قهرمانان آسیا
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها