82910
ممبینی انتخابات هیئت فوتبال کهگیلویه و بویر احمد را لغو کرد/ پای افشاریان در میان است؟
05 خرداد 1402 18:31
انتخابات هیئت فوتبال استان کهگلویه و بویراحمد در حالی رقم می‌خورد که عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته داوران در پست ریاست آن اعلام نامزدی داشت.

روزنامه گل

در حالی که قرار بود نشست انتخاباتی هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد در روز ششم خرداد ماه سال جاری برگزار شود؛ این جلسه به تعویق افتاد. طبق بررسی‌های به عمل آمده هدایت ممبینی دبیر کل فدراسیون فوتبال رسماً این موضوع را به دبیر کل هیئت فوتبال استان مذکور اعلام کرده است.

در نامه دبیر کل فدراسیون به گزارش‌های رئیس ورزش و جوانان استان کهگیلویه و فرماندار استان اشاره شده؛ تا تاریخ جدید انتخابات به بررسی شرایط و الزمات قانونی گره بخورد. این در حالی است که خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، برای پُست ریاست این هیئت ثبت نام کرده است تا حرف و حدیث‌های فراوانی در این انتخابات مطرح شود.

افشاریان که از اسفند 1397 به‌ عنوان رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کند، پیش از این هم در دهم بهمن 1401 با نامه سازمان بازرسی کل کشور برای منع در انتخابات روبرو شده بود. این سازمان در نامه‌ای به تاریخ دوشنبه 10 بهمن، به مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که افشاریان اکنون در مرکز این استان (یاسوج) سکونت ندارد و به همین خاطر، فاقد شرایط احراز پُست مذکور محسوب می‌شود.

در جدیدترین اتفاق سال جاری مربوط به برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان کهگلویه و بویر احمد، نامه دبیر کل مُهر تائید رسمی برای تعویق انتخابات است. متن نامه را در زیر می‌خوانید:

«دبیر محترم هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد
موضوع: تعویق انتخابات هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد

با سلام
احتراماً بازگشت به نامه شماره 219/4/2717 مورخ 1403/03/04 مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد منضم به نامه فرماندار محترم آن استان در خصوص مسائل مربوط به انتخابات هیئت فوتبال استان و با عنایت به اعلام نظر اداره حراست فدراسیون فوتبال به آگاهی می‌رساند انتخابات آن هیئت فوتبال می‌بایست پس از بررسی مجدد شرایط و لحاظ الزامات قانونی برگزار گردد.
بدیهی است تاریخ بعدی برگزاری انتخابات متعاقباً اعلام می‌گردد.
هدایت ممبینی - دبیر کل»

#فدراسیون فوتبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها