82890
پیشکسوت پرسپولیس : گل‌محمدی می‌تواند مثل پروین باشد/ استقلال در فینال حذفی انتحاری بازی می‌کند
05 خرداد 1402 15:10
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم یحیی گل‌محمدی مثل علی پروین بتواند در یک فصل دو جام برای پرسپولیس بیاورد.

روزنامه گل

کوروش برمک در خصوص برد تیم پرسپولیس مقابل هوادار و صعود این تیم به فینال جام‌حذفی اظهار داشت:‌در بازی کاملا مشخص بود که تیم هوادار تلاش می‌کرد تا بازی را به وقت‌های اضافه ببرد تا کار به پنالتی بکشد اما پرسپولیس باهوش بازی کرد و از همان دقیقه اول به دنبال برد بود. با قهرمانی در لیگ برتر پرسپولیس روحیه بالایی داشت و این روحیه بالا را کاملاً دیدیم چرا که روح قهرمانی در این تیم وجود دارد. تیم یحیی گل‌محمدی آماده قهرمانی در جام دوم است.

وی ادامه داد: با وجود عدم حضور هواداران اما این بازی جذاب انجام شد و بازی زیبایی را شاهد بودیم. بیرانوند، پورعلی‌گنجی، سرلک و آل‌کثیر خط خوبی را تشکیل دادند و هوادار روز سختی داشت. از طرف دیگر بازیکنان هوادار به دنبال گرفتن پنالتی بودند که این مسأله فشار را روی داور زیاد کرده بود. آنها بعد از گلی که به پرسپولیس زدند فشار بیشتری آوردند اما پرسپولیس می‌دانست از بازی چه می‌خواهد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره تقابل این تیم با استقلال در فینال جام حذفی افزود: استقلال این روزها بسیار خوب کار می‌کند و خط حمله زهرداری دارد. خارج از کری‌های معمول باید بگویم که مطمئناً فینال جام‌حذفی بسیار جذاب و حساس خواهد شد و به همه تیم‌های لیگ برتری پیشنهاد می‌کنم که این تیم را به عنوان گل سرسبد فوتبال ایران تماشا کنند. امیدوارم تیمی که اخلاق را رعایت می‌کند و به روح ورزش احترام می‌گذارد، از این بازی دست پر خارج شود. مطمئنا بازی فینال جام‌حذفی بازی خواهد بود که هواداران از آن لذت می‌برند.

برمک در مورد اینکه پیش‌بینی شما از این بازی چیست، گفت:‌ بازی مطمئنا برای هر دو تیم سخت خواهد بود. استقلال در دو بازی اخیرش 11 گل زده و به تیم‌های قدرتمندی مثل تراکتور و نساجی گل‌های زیادی زده که نشان می‌دهد خط حمله این تیم چقدر زهردار است. از طرف دیگر پرسپولیس هم کلینشیت‌های خوبی داشته و به نظر من تقابل اصلی در این بازی بین خط حمله استقلال و خط دفاعی پرسپولیس است. از طرف دیگر استقلال در لیگ برتر قهرمان نشد و به همین دلیل مطمئنا در فینال جام حذفی انتحاری بازی می‌کند تا یک جام را به دست بیاورد و به همین دلیل فکر می‌کنم خط دفاع این تیم شکننده باشد. برگ برنده پرسپولیس در این بازی به نظر من عیسی آل‌کثیر خواهد بود و می‌تواند در دربی تأثیرگذاری خودش را داشته باشد. فکر می‌کنم یحیی گل‌محمدی بتواند مانند علی پروین پرسپولیس را به 2 جام برساند.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کنید شاید فینال جام حذفی به پنالتی کشیده شود تصریح کرد: بازی را نمی‌توان این طور پیش‌بینی کرد اما من فکر نمی‌کنم بازی به پنالتی کشیده شود و احتمالا در همان 90 دقیقه تکلیف جام‌حذفی مشخص خواهد شد. استقلال در این بازی بی‌محابا حمله خواهد کرد و پرسپولیس می‌تواند چشم به ضدحملات بدوزد و به همین خاطر فکر می‌کنم بازی 90 دقیقه تمام خواهد شد. امیدوارم پرسپولیس با غرور در این بازی جام دوم را به هواداران تقدیم کند.

#کوروش برمک #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها