82858
روایت برانکو از کشف استعداد محرمی تا دیپورت طارمی!
03 خرداد 1402 16:11
سرمربی سابق پرسپولیس درباره دو شاگرد سابقش صحبت کرد.

روزنامه گل

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس درباره درخشش مهدی طارمی ستاره پورتو و صادق محرمی مدافع دیناموزاگرب در فوتبال اروپا با سایت «vecernji» کرواسی صحبت کرد.

برانکو درباره کشف استعداد صادق محرمی گفت: به این بازیکن وقتی 20 سال داشت در لیگ قهرمانان آسیا میدان دادم و یک ملی پوش(رامین رضاییان) را کنار گذاشتم چون به توانایی های صادق ایمان داشتم.

سرمربی سابق پرسپولیس درباره عملکرد شاگرد سابقش در ترکیب دیناموزاگرب، گفت: به نظرم از او بسیار کم استفاده شد. او توانایی بالایی دارد و می تواند یک انتقال خوب برای دینامو باشد. او یک مدافع مدرن است و می تواند در سطح بالا بازی کند. او پنجمین سال حضورش را در دینامو می‌گذراند و خوشحالم که او در اینجا خوشحال است.

برانکو در واکنش به این سوال که چرا محرمی در تیم ملی و پرسپولیس گل نزده، گفت: گلزنی برای یک مدافع کار آسانی نیست. او در شرایط کنونی خودش را آزاد کرده و توانسته توانایی های گلزنی اش را نشان دهد. من چند کلیپ از او به مامیچ سرمربی وقت دینامو فرستادم و او با دیدن فیلم ها نماینده اش را به ایران فرستاد و از نزدیک بازی های محرمی را دید و در نهایت او راهی دینامو شد.

برانکو از پیشنهاد انتقال مهدی طارمی به دیناموزاگرب پرده برداشت و گفت: من در آن زمان یک مهاجم هم به دنیاموزاگرب پیشنهاد کردم. مهدی طارمی همان بازیکنی است که من به دینامو پیشنهاد دادم و اکنون در لیگ پرتغال با 21 گل بهترین گلزن این لیگ است. اما وقتی شما به باشگاهی از در اروپا بازیکنی را از ایران پیشنهاد می‌دهید می گویند نه!

برانکو درباره اینکه محرمی می‌تواند در آینده مثل طارمی یک ستاره شود، گفت: نه او آدمی متواضع و کم حرف است و مثل طارمی در شبکه های مجازی فعالیت چندانی ندارد. او یک بازیکن معمولی است که همه به او احترام می گذارند و نمی‌تواند مثل طارمی ستاره شود.

#مهدی طارمی #برانکو ایوانکوویچ
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها