82833
نقشه راه تیم ملی برای جام ملت‌ها ترسیم شد/ ماموریت ویژه برای دستیاران قلعه‌نویی
02 خرداد 1402 18:08
سرمربی تیم ملی فوتبال به منظور زیر نظر گرفتن دقیق رقبای این تیم در رقابت‌های جام ملتهای آسیا شرح وظایف اعضای کادر فنی را مشخص کرد.

روزنامه گل

امیر قلعه‌نویی پس از انجام مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام ملتهای آسیا، برنامه‌‌های خود را برای حضور پرقدرت تیم ملی در این رقابت‌ها در جلسه‌ای با اعضای کادر فنی تیم تشریح و وظیفه مربیان تیم ملی را تا آغاز این رقابت‌ها تعیین کرد.

بر اساس برنامه‌ریزی سرمربی تیم ملی و با در نظر گرفتن احتمالات مختلف، هر یک از مربیان تیم ملی مامور پیگیری، بررسی، تحلیل و آنالیز تعدادی رقیب در شرایط مختلف شده تا در صورت رویارویی تیم ملی با هر یک از این حریفان، پروفایلی دقیق از این رقبا پیش‌روی کادر فنی تیم ملی باشد.

در این «نقشه راه» و پس از بررسی احتمالات مختلف رویارویی ایران با تیم‌ها پس از مرحله گروهی، هر یک از اعضای کادر فنی از سوی سرمربی تیم ملی مأموریت پیدا کرده‌اند، به دقت وضعیت این تیمها را تا زمان برگزاری جام ملتهای آسیا بررسی و آنالیز کنند تا بررسی شرایط این تیم‌ها تنها منوط به سه ماه پایانی تا آغاز رقابتهای جام ملتها نباشد.

بر اساس برنامه‌ریزی قلعه‌نویی، عملکرد تیم‌های آسیایی که در جام جهانی گذشته حضور داشته‌اند و مربیان این تیم‌ها تغییر نکرده‌اند نیز بصورت ویژه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در این میان از دیتاهای فیفا نیز بطور کامل استفاده خواهد شد.

#تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها