82805
سرپرست باشگاه استقلال: وظیفه ما حفظ شان و کرامتِ مو سپید کرده‌هاست/ از روشن عذرخواهی می‌کنم
01 خرداد 1402 16:40
سرپرست باشگاه استقلال گفت: از حسن روشن عذرخواهی می‌کنم، اگر به خاطر گرفتاری‌های باشگاه غفلتی صورت گرفته آن را به حساب بی توجهی ما نگذارند.

روزنامه گل

حجت کریمی ، در خصوص عمل جراحی حسن روشن و گلایه او از مسئولان باشگاه استقلال، اظهار داشت: حسن روشن از بزرگان فوتبال کشور و اسطوره باشگاه استقلال است. وظیفه ما حفظ شان و کرامت اسطوره‌ها و مو سپید کرده‌های استقلال است.

وی افزود: من و همکارانم به خاطر مشغله کاری و مشکلات ریز و درشتی که باشگاه با آن‌ها درگیر است، غافل شدیم که به همین خاطر از حسن روشن عذرخواهی می‌کنم. امروز به صورت تلفنی جویای احوال او بودم و ان‌شاالله به زودی به عیادت این مرد بزرگ استقلال خواهیم رفت. وظیفه داریم به امورات و مشکلات پیشکسوتان رسیدگی کنیم و امیدواریم اگر به خاطر گرفتاری‌های باشگاه، غفلتی صورت گرفته آن را به حساب بی توجهی ما نگذارند.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در مورد عمل جراحی حسن روشن، باشگاه حتما پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا اگر کمکی از دست ما بر می‌آید برای این پیشکسوت ارزنده انجام بدهیم. حتما در ملاقات با او نیز پیگیر مشکلاتش می‌شویم. امیدوارم پس از بهبودی کامل، بتوانیم از این مرد بزرگ در تمرین تیم هم تقدیر و تشکر کنیم.

#استقلال #حسن روشن
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها