82797
نساجی در آستانه یک خانه تکانی بزرگ
01 خرداد 1402 13:57
تیم فوتبال نساجی برای حضور موفق در لیگ بیست‌وسوم و همچنین لیگ قهرمانان آسیا با تغییرات اساسی مواجه خواهد شد.

روزنامه گل

تیم فوتبال نساجی مازندران از سال 97 که پس از 24 سال به لیگ برتر فوتبال صعود کرد، هر ساله شاهد تغییرات زیادی در رأس کادر فنی بوده است و در این چند سال مربیان زیادی هدایت تیم نساجی مازندران را برعهده گرفته‌اند. در پنج سالی که از حضور نساجی در لیگ برتر می‌گذرد، به ترتیب جواد نکونام، مجید جلالی، رضا مهاجری، محمود فکری، وحید فاضلی، ساکت الهامی، اسماعیل اسماعیلی، حمید مطهری و کارلوس هرناندز اسپانیایی روی نیمکت این تیم حضور داشتند و این تغییرات زیاد در کادر فنی این تیم در سال‌های اخیر در نوع خود جالب است.

نساجی که بهترین نتیجه تاریخ باشگاهش را فصل گذشته به دست آورد و با قهرمانی در جام حذفی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد، در این فصل علی‌رغم اینکه همه چیز مهیا بود تا این تیم در قامت قهرمان جام حذفی در لیگ برتر شرکت کند، اما از اواسط فصل ورق برای این تیم برگشت و اگر امتیازات نیم‌فصل اول نساجی نبود، ممکن بود الان این تیمی یکی از تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ دسته اول باشد، چون سرخپوشان در 16 هفته موفق به کسب پیروزی نشده بودند و نتایج تیم‌های پایین جدول هم خیلی به بقای نساجی در لیگ برتر کمک کرد.

شنیده می‌شود رضا حدادیان به‌عنوان مالک باشگاه، از شرایط تیم راضی نیست. او در سال‌های گذشته هم نشان داده است که با کسی در نساجی تعارف ندارد و اگر نزدیک‌ترین افراد به او هم کارایی لازم را نداشته باشند قاطعانه آنها را کنار خواهد گذاشت. برهمین اساس مالک نساجی که پیش از این هم قول تشکیل یک تیم پرقدرت را برای حضور در آسیا داده بود، برای فصل آینده تغییرات زیادی را در نساجی ایجاد خواهد کرد.

نساجی در حال حاضر یک دیدار مهم با استقلال در نیمه نهایی جام حذفی پیش رو دارد، در واقع این دیدار آخرین فرصت کارلوس هرناندس هست که بتواند رضایت مدیران نساجی را جلب کند و اگر چنین اتفاقی نیفتد و نساجی مقابل استقلال شکست بخورد، خانه‌تکانی مدنظر مدیریت باشگاه نساجی خیلی زود از تغییر کادر فنی شروع خواهد شد.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها