82793
برگزاری اردوی 2 هفته‌ای در ترکیه/ 3 مربی لالیگایی به تراکتور می‌آیند
01 خرداد 1402 13:50
مدیرعامل باشگاه تراکتور طی گفتگویی برنامه‌‎های آماده‌سازی تیم برای فصل آتی را تشریح کرد.

روزنامه گل

هوشنگ نصیرزاده درخصوص برنامه باشگاه برای آماده سازی تیم برای فصل آتی، اظهار داشت: همانگونه که پیش از این نیز عنوان شده، هدف‌گذاری هیأت مدیره بر مبنای آماده‌سازی تیمی قدرتمند برای فصل جدید مسابقات قرار گرفته و در همین راستا از چند ماه قبل اقدام به تمدید قرارداد سرمربی تیم و برخی بازیکنان شاخص و تاثیرگذار کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: پس از پایان مسابقات، پاکو خمز با مشخص شدن تعداد سهمیه بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال، فهرست بازیکنان خروجی و همچنین لیست بازیکنان مورد نیاز را در اختیار ما قرارداده است و هم براساس این لیست اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. قرارداد هشت بازیکن با باشگاه به اتمام رسیده و در حال تمدید قرارداد برخی از آنان براساس نظر کادرفنی هستیم.

مدیرعامل تراکتور با بیان اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در دفتر تهران آغاز شده است، افزود: با توجه به دستورالعمل سازمان لیگ مبنی بر کنترل بیشتر قراردادها، در نظر داریم که کلیه قراردادهای بازیکنان و کادرفنی در چارچوب این مقررات تنظیم شود.

نصیرزاده در رابطه با برگزاری اردوی پیش فصل، عنوان کرد: براساس درخواست پاکو خمز اردوی پیش فصل به مدت 2 هفته در تیرماه در یکی از مجهزترین کمپ‌های استانبول برگزار می‌شود و در همین راستا 2 نفر به‌عنوان نماینده باشگاه طی هفته جاری از این کمپ بازدید خواهند کرد.

وی همچنین از تغییرات در کادرفنی تیم خبر داد و عنوان داشت: سه مربی که سابقه کادر در لالیگا را دارند، از فصل آتی در کنار پاکو خمز با باشگاه همکاری خواهند داشت که از اردوی ترکیه به تیم ملحق می‌شوند.

#تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها