82767
رد شایعات لغو اعزام تکواندو به قهرمانی جهان
31 ارديبهشت 1402 11:45
با اعلام مسافر جدید به رقابت های قهرمانی جهان باکو، شایعات لغو این اعزام رد شد.

روزنامه گل

در حالی که برخی صحبت‌هایی از لغو اعزام تکواندو به رقابت‌های قهرمانی جهان باکو به دلیل حاشیه‌های دوپینگ و احتمال بیشتر شدن این تعداد داشتند، فدراسیون تکواندو با معرفی هوگوپوش جدید اعزامی به این رقابت‌ها شایعات را رد کرد. براساس خبر فدراسیون تکواندو بیست و ششمین دوره رقابت‌های جهانی باکو ۲۰۲۳، به میزبانی کشور «جمهوری آذربایجان» با حضور ۹۴۱ تکواندوکار از هشتم تا چهاردهم خرداد ماه برگزار خواهد شد.

پس از مسائلی که برای ۲ تکواندوکار کشورمان در وزن ۶۸- کیلوگرم پیش آمد، متین رضایی به عنوان نماینده ایران در این وزن انتخاب شد. با توجه به بسته بودن سایت مسابقات، در همین خصوص مکاتبات لازم با فدراسیون جهانی انجام شد و در نهایت ثبت نام وی مورد تائید قرار گرفت تا دارنده مدال طلای نوجوانان جهان و آسیا، در یک وزن بالاتر نسبت به مسابقات جهانی ۲۰۲۲ مکزیک، در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ باکو به دیدار حریفان خود برود. در این رویداد مهدی حاجی موسائی، علیرضا حسین پور، فرزان عاشورزاده، متین رضایی، میرهاشم حسینی، مهران برخورداری، آرین سلیمی و علیرضا نادعلیان در گروه آقایان به روی شیهاپ چانگ می‌روند.

هدایت تیم ملی در گروه آقایان برعهده بیژن مقانلو است و مسعود حجی زواره در این رقابت‌ها است و نعیما خواجوی نیز بدنساز تیم ملی نیز هست.

این در حالی است که از اردوی تیم ملی نیز خبر رسیده که ملی پوشان برای نتیجه قابل دفاع در باکو هم قسم شدند و می‌خواهند شرایط فعلی را به وضعیت مطلوب‌تری با نتایج خود تغییر دهند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها