81330
عزت‌اللهی: تیم ملی رو به جلو در حال حرکت است/ چرا از مربی ایرانی استفاده نکنیم؟
04 فروردين 1402 18:00
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وقتی پتانسیل حضور مربیان داخلی روی نیمکت تیم ملی وجود دارد چرا نباید از آن استفاده کنیم؟

روزنامه گل

سعید عزت اللهی پس از تساوی مقابل تیم فوتبال روسیه اظهار داشت: اول از همه سال نو را به همه ایرانیان عزیز تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال بسیار خوبی برای همه مردم باشد. از همه هواداران به ویژه بانوان تشکر می کنم که به ورزشگاه آمدند تا از تیم ملی حمایت کنند. از مسئولان هم تشکر می‌کنم که شرایط را فراهم کردند تا این اتفاق رخ بدهدو به جرأت دلگرمی بسیار خوبی بود. با توجه به عید نوروز و در سفر بودن اکثر مردم هواداران خوبی به ورزشگاه آمده بودند.

وی افزود: بازی امروز هم نشان داد که تیم ملی رو به جلو در حال حرکت است. باید به این موضوع هم توجه کنیم که تنها 3 روز در کنار هم تمرین کردیم. از وقتی هم که امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی به تیم ملی آمدند تفکرات جدید با خود آوردند و در تمرینات تیم ملی هم تمام سعی خود را می‌کنیم تا بتوانیم برنامه‌هایی که می خواهند را در تمرینات پیاده کنیم. ولی با این همه تیم ملی فوتبال ایران امروز یک بازی بسیار خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت. فکر می‌کنم امروز 5 موقعیت 100 درصد را ایجاد کردیم و اینها همه نسان دهنده این است که تیم ملی رو به جلو حرکت می کند اما باز هم نیاز به زمان داریم و باید سخت کار کنیم تا بتوانیم برابر مردم کشورمان سربلند باشیم.

عزت اللهی در خصوص صحنه پنالتی که در طول بازی رخ داد گفت: من فکر نمی‌کنم آن صحنه پنالتی می بود من پایم را مقابل بازیکن روسیه قراردادم اما بالاخره بازی دوستانه بود و VAR که نباشد چنین چیزهایی طبیعی است. در ادامه هم بازیکنان تیم ملی از جا مایه گذاشتند و بازی بسیار خوبی را ارائه دادند. حداقل اتفاقی که می توانست در بازی امروز رخ دهد نتیجه 2 بر یک به سود تیم ملی فوتبال ایران بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص حضور مربیان ایران در نیمکت تیم ملی عنوان کرد: من در گذشته هم در این خصوص صحبت کردم و گفتم وقتی پتانسیل آن در کشورمان وجود داشته باشد چرا نباید از آن استفاده کنیم؟ من می‌دانم که مربیان ایران این توانایی را دارند که تیم ملی فوتبال را هدایت کنند. همیشه در صحبت هایم هم گفته‌ام چرا نباید سطح مربیان ایرانی در این حد ببینیم که چندین مربی لژیونر داشته باشیم. این اتفاق بزرگی بود و آن را به فال نیک می گیریم. هدف بزرگی داریم اما کار راحتی را در پیش نداریم. قهرمانی در آسیا با وجود تیم های قدرتمند کمی سخت است اما مطمئن هستم با این بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم دل مردم کشرمان را شاد کنیم.

#سعید عزت اللهی #تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها