بدن‌سازی استقلالی‌ها در این فصل عالی است
81247
هاشم حیدری: قلعه نویی بازیکنان را می‌شناسد و مدیر خوبی است
23 اسفند 1401 12:35
هاشم حیدری پیشکسوت استقلال ضمن تمجید از عملکرد آبی پوشان در بازی خارج از خانه مقابل فولاد خوزستان می گوید بدنسازی درست و کامل بازیکنان این تیم موجب شده تا نتایج خوبی به دست بیاورند.

روزنامه گل

مشروح صحبت های حیدری با گل درباره بازی هفته بیست و سوم و همچنین انتخاب سرمربی جدید تیم ملی ایران را می خوانید:

استقلال در خانه فولاد به برتری دو بر صفر رسید؛ نظر شما درباره این بازی چیست؟

آبی‌پوشان برد بسیار خوبی به دست آوردند و توانستند به رده دوم برسند. در نیمه اول بازی پایاپایی شاهد بودیم و هر دو تیم به یک اندازه شانس گلزنی داشتند. هر دو تیم محتاط بودند تا از دروازه‌ خودشان دفاع کنند و در ابتدا گل نخورند. نیمه اول به همین ترتیب گذشت. دو تیم جسته و گریخته حمله می‌کردند و تلاش‌هایی برای گلزنی مشاهده شد اما نتیجه صفر بر صفر بود. در نیمه دوم استقلال مانند همیشه شروعی طوفانی داشت و فولاد را تحت فشار گذاشت. در همان دقایق اول هم به گل رسید. پس از این فشارها به گل رسید. در ادامه بازی توسط استقلال کنترل شد و آبی ها نیم نگاهی هم به دروازه حریف داشنتد.

قبول دارید بازیکنان از نظر بدنی شرایط ایده آلی دارند؟

بازیکنان به خوبی هم در دفاع کار می‌کنند و هم حمله. بازیکنان پرس را عالی اجرا می‌کردند. نمی‌دانم بدنساز استقلال کیست اما بدن استقلالی ها عالی است. در هر بازی بعد از دقیقه ۶۰ و ۷۰ استقلالی ها همچنان آماده‌اند و حریف را تحت فشار می گذارند. استقلال در هر لحظه که توپ را از دست می داد بازیکنانش روی بازیکنان حریف فشار می‌آوردند تا فولادی ها اشتباه کنند. گل دوم هم به همین ترتیب به ثمر رسید. توپ ربایی بازیکنان منجر به گل شد. اسقلال از نظر فنی و روحی و روانی در شرایطی ایده‌آل است. نمایش های جذاب تیم هم سندی است بر این ادعا.

نظر شما درمورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی چیست؟

حالا دیگر انتخاب انجام شده. باید امکانات را به خوبی در اختیار قلعه نویی قرار بدهند و اصلا ایشان هم نه، هرکسی هم بود همین‌گونه بود و باید امکانات لازم برایش فراهم شود. باید حمایت شود تا تیم ملی نتیجه بگیرد. اینکه او استقلالی است پس باید از قلعه نویی انتقاد شود اصلا درست نیست. با توجه به بازیکنان خوبی که داریم اگر به او امکانات لازم داشته باشد موفق می‌شود. قلعه نویی بازیکنان را می شناسد و مدیریت خوبی دارد. فقط همان بحث امکانات و حمایت‌ها است. به نظرم در این صورت می‌توانیم انتظار داشته باشیم تیم ملی با امیر نتایج خوبی بگیرد.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل #مصاحبه
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها