وظیفه همه است که از قلعه‌نویی حمایت کنند
81236
درخشان: با شرایطی که پرسپولیس داشت تساوی مقابل سپاهان هم نتیجه بدی نبود
22 اسفند 1401 19:49
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، در مقطع زمانی فعلی همه باید از سرمربی ایرانی تیم ملی فوتبال کشورمان حمایت کنند.

روزنامه گل

حمید درخشان درباره شکست خانگی پرسپولیس برابر سپاهان اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس در نیمه اول عملکرد خوبی نداشت و از طرفی 10 نفره شدن اوضاع این تیم را برای نیمه دوم بدتر کرد. به‌هرحال سپاهان تیم پرقدرتی است و وقتی یک تیم برابر آنها 10 نفره شود طبیعتاً کارش سخت‌تر خواهد شد.

وی در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: با شرایطی که پرسپولیس داشت طبیعتاً گرفتن تساوی هم نمی‌توانست نتیجه بدی باشد، چون اختلاف یک امتیازی با سپاهان حفظ می‌شد، ولی متأسفانه بازیکنان پرسپولیس در ثانیه‌های پایانی دستپاچه عملکرد کردند و تمرکز لازم را در خط دفاعی نداشتند و همین موضوع باعث شد که سپاهان به گل برسد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از پریرا مهاجم پرسپولیس که در بازی مقابل سپاهان اخراج شد، تصریح کرد: یک بازیکن در چنین سطحی نباید در یک مسابقه حساس خیلی راحت در نیمه اول اخراج شود. متأسفانه پریرا اشتباه بزرگی انجام داد و این اخراج باعث شد تا انسجام تیمی پرسپولیس و برنامه‌های این تیم به‌هم بریزد.

درخشان در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ امسال گفت: در حال حاضر اختلاف به چهار امتیاز رسیده و کار پرسپولیس بسیار سخت است. در واقع سرنوشت قهرمانی دست پرسپولیس نیست و این تیم باید بازی‌هایش را ببرد و منتظر لغزش سپاهان و استقلال باشد. البته هنوز هفت بازی مانده است و پرسپولیس نباید بابت قهرمانی ناامید باشد.

وی در پایان در مورد انتخاب امیر قلعه‌نویی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: حالا که مربی ایرانی انتخاب کردند باید مثل مربی خارجی امکانات در اختیارش بگذارند و مربی ایرانی را هم مورد حمایت قرار دهند. حالا که قلعه‌نویی انتخاب شده است باید همه از او حمایت کنند و وظیفه ما این است که به تیم ملی آرامش بدهیم تا سرمربی جدید بتواند برنامه‌هایش را در این تیم پیاده کند. قلعه‌نویی نسبت به دوره قبلی که هدایت تیم ملی را بر عهده داشت تجربه‌اش بیشتر شده است و امیدوارم در این مسئولیت سخت موفق باشد.

#حمید درخشان #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها