81235
ویسی: تمام وجودمان را می‌گذاریم تا صنعت نفت در لیگ برتر بماند/ لقمه گلوگیری برای رقبا هستیم
22 اسفند 1401 19:47
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد، تیمش با تمام وجود می‌جنگد تا در لیگ برتر بماند.

روزنامه گل

عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ملوان بندر انزلی اظهار داشت: بازی بسیار حساس و مهم برای خوزستان و آبادان بود. با توجه به شرایط تیم، زیبا بازی کردن برای ما مهم نبود. قبلاً هم گفته بودم باید ببریم حتی اگر بد بازی کنیم. متأسفانه امروز هر چقدر از نظر فنی خوب بودیم، اما نتوانستیم برنده باشیم و شرمنده مردم شدیم.

وی ادامه داد: تا به حال چنین حمایتی را از تیمی که در حال سقوط است از سوی مردم ندیده بودم. از هواداران آبادانی تشکر می‌کنم، امیدوارم با تلاش بازیکنان، کادر فنی و باشگاه بتوانیم جبران کنیم. امیدوارم با تمام وجود در بازی‌های باقیمانده بجنگیم تا دو امتیازی را که امروز از دست دادیم، از تیم دیگری پس بگیریم. ما وجودمان را می‌گذاریم تا صنعت نفت در لیگ برتر بماند. باز هم از هواداران قدردانی و از آنها عذرخواهی می‌کنم. مطمئن باشید تمام وجودمان را می‌گذاریم تا روزهای خوب به آبادان برگردد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اعتراضش به تصمیم داور در چند صحنه بازی، تصریح کرد: با توجه به اینکه کنار زمین روی مربی فشار است این اعتراض‌ها طبیعی است، ولی داوری در مجموع خوب بود. بهانه است اگر بگویم که ‌زمین و زمان خوب نبود. داور انسان است و ممکن است اشتباه کند. حتی اگر به ضرر ما اشتباه بد داشته باشد، بحثی روی داوری نداشتم. داور چه خوب و چه بد سوت بزند ما باید ببریم و تمام تمرکزمان را روی این مهم می‌گذاریم.

ویسی درباره این موضوع که ‌در همه بازی‌ها هر گلی که صنعت نفت دریافت کرده به واسطه عملکرد ضعیف دروازه‌بانش بوده است، خاطر نشان کرد: ما باید همدیگر را پوشش دهیم، بابد دست به دست هم دهیم و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم تا یک تیم خوب در آینده باشیم. در حال حاضر نمی‌توانیم بازیکن بگیریم و بازیکن آزادی هم وجود ندارد، باید بهترین بازده کاری را در هفت بازی باقیمانده داشته باشیم. ما به انرژی مثبت همه نیاز داریم و باید اتفاقات را به سود خودمان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: ما تا روز 28 اسفند تمرین می‌کنیم. 26 اسفند هم یک بازی دوستانه انجام خواهیم داد تا بازیکنانی را که کمتر فرصت بازی پیدا کردند، ارزیابی کنیم. مجدداً از اول فروردین تمرین می‌کنیم. ما با توجه به شرایط حساس‌مان اصلاً نمی‌توانیم تمرین نکنیم و وقت خوشحالی و کنار خانواده بودن نداریم، باید وجود بگذاریم تا از این روزها رد شویم، ما صد درصد به بقا امیدواریم. انسانی که سکته می‌کند، پزشکان می‌گویند برای او دعا کنید و زنده می‌ماند. ما هم تلاش می‌کنیم تا در لیگ بمانیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان افزود: با رقبایی بازی داریم که آنها هم استرس دارند تا سهمیه بگیرند یا قهرمان شوند و یا اینکه در خطر سقوط قرار دارند. ما لقمه‌گلوگیری برای رقبا خواهیم بود. من واقعاً ناراحت هستم، حتی اگر بد بازی کنیم باید ببریم. حتی اگر به ما فحاشی کنند باید سه امتیاز بازی را بگیریم. خوزستانی‌ها و به‌ویژه آبادانی‌ها فوتبال را بلد هستند و شاید با بازی خوب امروز کمی تماشاگران تسکین پیدا کردند، اما اینکه خوب بازی کنیم و نتوانیم امتیاز لازم را بگیریم برای من مهم نیست، تنها چیزی که برای ما مهم است کسب سه امتیاز است.

وی در پاسخ به این پرسش که «اعتراض باشگاه صنعت نفت نسبت به استفاده تیم نفت مسجدسلیمان از بازیکن غیرمجاز در دیدار با این تیم به کجا رسید؟»، گفت: به‌عنوان یک فوتبالی که باید از تیمم دفاع کنم از مسئولان می‌خواهم این موضوع را پیگیری کنند. اگر ما تقلب می‌کردیم ما را بازنده می‌کردند.

#عبدالله ويسي #صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها