81231
تارتار: داور در نیمه دوم قضاوت فوق‌العاده‌ای داشت/ بازیکنان ذوب‌آهن جانانه می‌جنگند
22 اسفند 1401 19:42
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: داوری در نیمه اول اشتباهاتی داشت اما در نیمه دوم قضاوت فوق‌العاده‌ای داشتند.

روزنامه گل

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری پس از دیدار با نساجی مازندران اظهار داشت: خوشحالم در آستانه سالروز تاسیس کارخانه ذوب‌آهن این برد را کسب کردیم، از هواداران که در این هوا تا آخرین لحظه تیم خود را حمایت کردند تشکر می‌کنم، همانطور که قبلا هم گفتم به بازیکنانم افتخار می‌کنم، بازیکنان من جانانه می‌جنگند.

وی تصریح کرد: کاملا به بازی مسلط بودیم، به گل رسیدیم و بعد از گل هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، در اواخر بازی طبیعی بود که تحت فشار قرار بگیریم چون اختلاف یک گل بود.

تارتار ادامه داد: داوری در نیمه اول اشتباهاتی داشت اما در نیمه دوم قضاوت فوق‌العاده‌ای داشتند و از آن ها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص برد ذوب ‌آهن مقابل نساجی پس از ۴ رویارویی گفت: این آمار را نمی‌دانستم، اما از اطلاعات قوی شما استفاده می‌کنم همیشه و از شما تشکر می‌کنم.

وی در رابطه با این که آیا بیانیه ذوب‌آهن داوری را تحت تاثیر قرار داد یا خیر گفت: اگر صحنه‌ها کارشناسی شود، در صحنه‌های ۵۰-۵۰ هم داوری به سود نساجی بود، گل نساجی نیز به درستی مردود اعلام شد و خطا به روی دروازه‌بان ما صورت پذیرفت
مشکل خاصی در داوری وجود نداشت و حق ما برد بود.

تارتار در پایان گفت: سال جدید را تبریک می‌گویم، امیدوارم سال پربرکتی باشد برای همه مردم ایران و به خصوص هواداران ذوب‌آهن، امیدوارم در سال جدید هم موفق باشیم، از اصحاب رسانه هم که همیشه همراه ما بودند تشکر می‌کنم.

#مهدی تارتار #ذوب آهن
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها