81230
مطهری: از هواداران عذرخواهی می‌کنیم/ گل سالم ما مردود اعللم شد
22 اسفند 1401 19:41
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: هم من و هم بازیکنانم بابت عملکرد نیمه دوم خود از هواداران عذرخواهی می‌کنیم.

روزنامه گل

حمید مطهری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پس از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: برد را به تیم ذوب‌آهن تبریک می‌گوییم، هم من و هم بازیکنانم بابت عملکرد نیمه دوم خود از هواداران عذرخواهی می‌کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بسیار سردرگم بودیم، برخلاف نیمه اول که بازی با برنامه‌ای را به نمایش گذاشتیم.

مطهری تصریح کرد: اما باید بگویم نگرانی ما در باشگاه نساجی برای بیانیه ذوب‌آهن به جا بود و گل سالم ما مردود اعلام شد، اگر داور فینال جام‌جهانی هم بود با این بیانیه‌ها تحت تاثیر قرار می‌گرفت، نمی‌دانم در صحنه گل نمی‌دانم چه خطایی اعلام شد؛ فوتبال ما در یک جا باید از شر این بیانیه نویسی‌ها خارج شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به قلعه‌نویی برای حضور در تیم ملی تبریک می‌گویم، یکی از مربیان بزرگ لیگ است، حقشان بود و برای ایشان و تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال این هستم که مشکلات تیمم را رفع کنم، به عنوان آنالیروز می‌توان به روی شما که اینقدر دقیق و ریزبینانه آمار را در می‌آورید، حساب کرد، در بازی‌هایی که شما گفتید، مواردی بود که ما می‌توانستیم بدون اشتباه داوری پیروز شویم که این اتفاق رخ نداد، مواردی هم به ضعف تیم و من باز می‌گردد که به دنبال رفع آن هستم.

مطهری در رابطه با این مورد که آیا تعویض‌هایش نتیجه‌بخش بود یا نه گفت: نه متاسفانه اتفاقی که می‌خواستیم رخ نداد، شرایط بارندگی هم کیفیت بازی را تحت تاثیر قرار داد.

#حمید مطهری #نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها