شما اشتباه کنید، پولش را ما می‌دهیم
81214
کارت سبز دولت به مدیران خطاکار
22 اسفند 1401 13:57
مهرداد شیری - به‌نظر می‌رسد دولت در آخرین لحظات وارد داستان بدهی استقلال به آندرا استراماچونی، سرمربی پیشین این تیم شده و قرار است مبلغ مورد نیاز برای تسویه‌حساب با مربی ایتالیایی پیشین آبی‌ها در اختیار این باشگاه قرار بگیرد.

روزنامه گل

به‌نظر می‌رسد دولت در آخرین لحظات وارد داستان بدهی استقلال به آندرا استراماچونی، سرمربی پیشین این تیم شده و قرار است مبلغ مورد نیاز برای تسویه‌حساب با مربی ایتالیایی پیشین آبی‌ها در اختیار این باشگاه قرار بگیرد. طلب استراماچونی از استقلال چیزی حدود صد میلیارد تومان تخمین زده می‌شود که در صورت عدم تسویه آن طی چند روز آینده، احتمالا استقلال از حضور در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا هم محروم خواهد شد. به همین دلیل آبی‌ها به تکاپو افتاده‌اند. آنها حتی از هواداران هم کمک مالی خواستند که پول قابل توجهی جمع نشد، بنابراین حالا سراغ دولت رفته‌اند.

قبلا در ماجرای بدهی پرسپولیس به گابریل کالدرون هم کمک مشابهی صورت گرفته بود و به همین دلیل استقلالی‌ها دولت را متقاعد کردند برای پرداخت پول استراماچونی به یاری آنها بیاید. متأسفانه آفت اینطور مباحث آن است که به سرعت وارد کشمکش‌های رنگی می‌شود، درحالی‌که کمک دولت به هر دو باشگاه غلط است. اصلا چرا باید مدیران پرسپولیس و استقلال اشتباه کنند و هزینه‌اش از جیب مردم پرداخت شود؟ مساعدت دولت در این زمینه، یک چراغ سبز به مدیران سرخابی است که همیشه می‌توانند اشتباه کنند، چون در لحظه آخر پولش از جیب مردم تأمین می‌شود!

#آندره آ استراماچونی #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها