از قلعه‌نویی هم باید مثل کی‌روش حمایت کنند
81213
سید صالحی: سپاهان مزد تاکتیک مورایس را گرفت
22 اسفند 1401 13:53
علی مسعودی - سپاهان با شکست پرسپولیس جایگاهش را در صدر جدول مستحکم تر کرد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شود..

روزنامه گل

سپاهان با شکست پرسپولیس جایگاهش را در صدر جدول مستحکم تر کرد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شود. در خصوص این بازی و انتخاب احتمالی امير قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت و گویی با سید مهدی سید صالحی انجام داديم که او اعتقاد دارد باید از امیر قلعه‌نویی هم مثل کی‌روش از او حمايت کنند.

بازی سپاهان با پرسپولیس چطور بود؟

به نظرم هر دو تیم فوتبال برابری را بازی کردند و پرسپولیس ۲-۴-۴ بازی می کرد مقابل ۳-۳-۴ سپاهان متفاوت ظاهر شد چون نسبت به بازی قبلی اش تغییرات در زمین داشت. سپاهان به دلیل‌ داشتن بازیکنی مثل شهریار مغانلو در خط حمله از تحرک بیشترین برخوردار بود و پرسپولیس نیز پشت مدافعان چپ و راست سپاهان را هدف قرار داده بود که تنها یک بار توانست موقعیت سازی کند. در ادامه با اخراج پریرا سپاهان تغییر تاکتیک داد و توانست فرصت های بیشتری پیدا کند و در نهايت به گل هم برسد.

ده‌‌ نفره شدن پرسپولیس به سپاهان کمک‌ کرد؟

اتفاقا پرسپولیس ده نفره بهتر بازی کرد ولی چون مورایس در نیمه دوم نفرات رو به جلو را به میدان فرستاد و تغییر تاکتیک داد توانست به انچه که می خواهد برسد هرچند آنها نیمه اول هم‌‌ به گل رسیدند اما داور به اشتباه آفساید گرفت.

به احتمال زیاد امیر قلعه‌نویی را سرمربی تیم ملی بدانیم. نظر شما چیست؟

آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ ایران است که به نظرم حقش بود بر روی نیمکت تیم ملی بنشیند. ای کاش این اتفاق بعد از جام جهانی اتفاق می افتاد تا او بیشتر وقت داشته‌ باشد تا تیم ملی را آماده کند. ميانگين سنی تیم ملی بالا. رفته که باید تغییر نسل داده‌ شود و این کار نیاز به زمان دارد. البته این را هم باید اضافه کنم به آقای قلعه‌نویی هم باید مثل کی‌روش زمان بدهند و حمايت کنند. امکاناتی را هم که در اختیار کی‌روش گذاشته بودند در اختیار آقای قلعه‌نویی بگذارند تا تیم ملی نتیجه بگیرد.

#سپاهان # ژوزه مورایس #سیدمهدی سیدصالحی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها