81212
قلعه نویی : تیتر بزنید سرمربی تیم مردم شدم!
22 اسفند 1401 13:49
هیوا مافی - حالا ساعت حوالی ۱۲ است در اینجا ۸ قدم مانده به اتمام ۱۴۰۱.چهارصدویکی که بهارش با اسکو طی شد و پاییزش با پیرمرد پرحاشیه پرتغالی ، اگر این ۸ روز دندان را روی جگر میگذاشت حداقل در این ۸ روز دیگر بوی حاشیه و تایید و تکذیبِ ساختمان سئول از ۱۰۰۰ کیلومتری به مشام نمیرسید.حالا پس از لعبده‌بازی های فدراسیون با نام مربیان درجه ۴و۵ وطنی و عقلی کلی مهدی تاج و پیشنهادش به سرمربی عنابی های آنسوی خلیج فارس حالا بازهم رسیده به نام مردی که همیشه گزینه آخر نیمکت تیم‌ملی است و همیشه هم بقول خودش در تیم ملی به حق خودش نرسیده

روزنامه گل

حالا ساعت حوالی ۱۲ است در اینجا ۸ قدم مانده به اتمام ۱۴۰۱.چهارصدویکی که بهارش با اسکو طی شد و پاییزش با پیرمرد پرحاشیه پرتغالی ، اگر این ۸ روز دندان را روی جگر میگذاشت حداقل در این ۸ روز دیگر بوی حاشیه و تایید و تکذیبِ ساختمان سئول از ۱۰۰۰ کیلومتری به مشام نمیرسید.حالا پس از لعبده‌بازی های فدراسیون با نام مربیان درجه ۴و۵ وطنی و عقلی کلی مهدی تاج و پیشنهادش به سرمربی عنابی های آنسوی خلیج فارس حالا بازهم رسیده به نام مردی که همیشه گزینه آخر نیمکت تیم‌ملی است و همیشه هم بقول خودش در تیم ملی به حق خودش نرسیده.صبح امروز بلافاصله پس از خبر مربیگری سانچز در اکوادور خزانه خبرگزاری ها پرشد از چهره ژنرال تمام نشدنی که کارش را پس از ۱۶ سال بالاخره در سکان تیم‌ملی تمام شده میدانستند.اما برای امیرِ قلعه که دوسالیست برای انتخاب تیم ملی ناز میکند و خودرا پایبند به قرارداد گلگهر میداند باید هم این انتخاب و انتصاب چندان هم ساده نباشد.حالا ما او را در زمانی که سوار بر bmw سری هفتش به مقصد ساختمان سئول و جلسه با مرد اصفهانی میتاخت شکارش کردیم و با چندین دقیقه چانه زدن و راضی کردنش برای مصاحبه چندین کلمه را از زیرزبانش بیرون کشیده‌ایم.تا پایان این مکالمه که میتوان به آن حساس ترین مصاحبه سال لقب داد همراه باشید.

*امیرخان سلام و ارادات

-هیواجان قصدت از تماس را از همین حالا میدانم اما من پشت فرمان و در راه رفتن به فدراسیون هستم اجازه بده خودم با تو تماس میگیرم

*اجازه بده سه چهار سوال کوتاه و مختصر همین الان بپرسم چون قطعا این تماس گرفتنت میشود مانند صدبار دیگر که دوباره تماس نگرفتی

-بفرمایید

*کارت با تیم ملی تمام شده؟

-امیرقلعه نویی ۱۶ سال است گزینه تیم ملی میشود و هربار قسمت نبوده به سکان آن برسم اما این بار پس از مطرح کردن گزینه های عجیب و درعین حال محترم و پیشنهاد به آن مربی مغلوب خارجی پیشنهاد نهایی را به من دادند.

*یک‌هفته نمیشود که پیشنهاد فدراسیون را رد کردی و خود را پایبند به قرارداد گلگهر دانستی حالا چه شد که به جلسه با مهدی تاج رفتی؟

-در مقاطع مختلف پیشنهاد های مختلف از سوی نه تنها فدراسیون و بلکه باشگاه های دیگر مطرح شد و من هربار به دلایل مختلف پیشنهاد هارا رد کردم . هنوز هم هیچ چیز بر خلاف اخبار شما رسانه ها قطعی نیست و در همین لحظه هم نام امیرقلعه نویی مقابل نام سرمربی گل‌گهر حک شده.

*در مورد خودت که میگویی هنوز چیزی در رسیدنت به تیم ملی قطعی نیست اما از آن سو خبررسیده که شاگردت جواد نکونام در راه سیرجان است نظرت در این باره چیست؟

-من چه در تیم خوب گلگهر بمانم و چه چمدانم را به سوی پایتخت ببندم کارنامه بسیار روشنی به گفته فوتبالی ها در این دو فصل به جا گذاشته ام و چه بروم و چه بمانم نام گلگهر در اذهان نسبت به چندسال گذشته بسیار تغییر کرده و حالا یکی از قطب های فوتبال ایران کرمان است.ضمن اینکه جواد نکونام هم ازنظر من از چهره های بسیار با لیاقت فوتبال ایران است.

*پس از آن بازی معروف با استقلال آن مصاحبه معروفی که گفتی «چهل سال است ظلم در این مملکت پایدار است» را کردی و حالا سرمربی تیم همان مملکت شدی؟

-امیرقلعه نویی هنوز به جلسه سئول نرسیده حاشیه را برایش شروع کرده‌اید و این برایم بسیار طبیعی است . ولی به قول شما قلعه نویی ۱۶ سال به حقش در تیم ملی نرسیده بود و حالا که رسیده دوست دارد به فوتبال سرزمینش کمک کند. اگر چمدان را به سوی پایتخت بستم تیتر بزنید سرمربی تیم مردم شدم اینجوری خودم هم بیشتر دوست دارم البته اگر ..

*تا اخر شب انشالله تکلیف مشخص میشود ؟

-هرچیز که خیر است ، تا همین لحظه هم کلی دیرکردم برای جلسه اجازه مرخصی بدهید

*ممنونم از وقتی که به من دادی ژنرال.آرزوی موفقیت برایت دارم.

#امیر قلعه نویی #تیم ملی فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها