حرف‌های فتح‌الله‌زاده علیه آجورلو فرار رو به جلوست
81209
منیعی: آقای مدیرعامل خودش حاشیه‌سازی می‌کند
22 اسفند 1401 13:40
میثم منیعی پیشکسوت استقلال که به عنوان مشاور مصطفی آجورلو در دوره قبلی مدیریت باشگاه دستی برآتش داشت، به انتقاد های علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال از سردار واکنش نشان داد.

روزنامه گل

میثم منیعی پیشکسوت استقلال که به عنوان مشاور مصطفی آجورلو در دوره قبلی مدیریت باشگاه دستی برآتش داشت، به انتقاد های علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال از سردار واکنش نشان داده و می گوید:«آقای فتح الله زاده با این کارها و این حرف ها فرار رو به جلو می کند و می خواهد ضعف های مدیریتی خودش را پنهان کند. ایشان از روزی که آمده جز پول هایی که قرض کرده است هیچ آورده ای برای باشگاه استقلال نداشته است؛ این در شرایطی که است که وعده داده بود پول های آنچنانی می آورد و فلان بازیکنان را می گیرد و... . با این کارها که یک روز قرارداد مربی تیم را بیرون می دهد، یک روز سند وام باشگاه بیرون می دهد و یک روز هم قرارداد بازیکن را بیرون می دهد و به جای تلاش برای تهیه منابع مالی، هر روز علیه این و آن صحبت می کند و از شرایط باشگاه و بی پولی می نالد فقط تمرکز استقلال را برهم می زند. کارهای فتح اله زاده روی عملکرد سرمربی و بازیکنان تاثیر منفی می گذارد و نوسانی که در عملکرد و نتیجه گیری استقلال شاهد هستیم حاصل رفتار و گفتار مدیرعامل باشگاه است که آرامش را از کادرفنی، بازیکنان و حتی هواداران گرفته است. به خصوص که ساپینتو مربی حساسی است واگر تمرکز اش بهم بریزد نمی تواند به خوبی کار کند. اگر در فصل گذشته استقلال بعد از 10 سال قهرمان شد دلیلش این است که سردار آجورلو تمام حاشیه ها را جمع کرده بود و فرهاد مجیدی و بازیکنان با آرامش فقط روی تمرینات و فوتبال تمرکز کرده بودند. نه فقط ساپینتو و فرهاد مجیدی که هر مربی و هر تیمی برای نتیجه گرفتن نیاز به آرامش و تمرکز دارد و در فضای پر از چالش و حاشیه هیچ تیمی نمی تواند موفق باشد. شاید بشود ادعا کرد که 50 درصد قهرمانی فصل گذشته استقلال به خاطر داشتن آرامش و دور شدن حاشیه ها از تیم بود. حالا جالب است که آقای فتح الله زاده با حضور در یک برنامه تلویزیونی یا دیگر رسانه ها و بیرون دادن اسناد و اطلاعات باشگاه با دست خودش استقلال را به حاشیه می کشاند.»

منیعی تاکید می کند که دست کم در شرایط فعلی که استقلال در کورس قهرمانی است و نیاز به آرامش دارد، این حرف ها و چنین کارهایی باعث ازبین رفتن تمرکز تیم ضربه زدن به ساپینتو و شاگردانش می شود:«به هرحال هر مدیر و هر انسانی اشتباهاتی دارد و هیچ کس نمی تواند ادعا کند که تمام کارها و تصمیمات من از اول تا آخر درست و بدون ایراد بود، اما خودشان هم می دانند انتقاد ها و ادعاهایی که در زمینه مسائل مالی باشگاه دارند درست نیست. در هر شرکت و موسسه ای تسهیلاتی برای مدیران و کارمندان در نظر می گیرند و وام هایی در اختیار آنها قرار می دهند. من خودم وامی از باشگاه دریافت نکردم، اما مطرح کردن این مسائل جز اینکه اعصاب کارمندان باشگاه را بهم بریزد و باعث ایجاد حاشیه شود چه سودی برای استقلال خواهد داشت؟! حتی اگر حرف و انتقادی هم وجود دارد اکنون وقت مطرح کردن اش نیست که تیم در کورس قهرمانی است و با یک لغزش ممکن است از رقبا جا بماند. اگر استقلال می خواهد دوباره قهرمان شود اول باید این حاشیه ها جمع شود، در غیر این صورت مطمئن باشید که استقلال در بازی های حساس و سخت آینده بدون داشتن آرامش و تمرکز لازم بازهم دچار مشکل و لغزش خواهد شد. پس بهتر است در این روزها فتح الله زاده به جای تولید حاشیه و برهم زدن تمرکز تیمی که در کورس قهرمانی می جنگد، به دنبال جمع کردن حاشیه ها و تزریق آرامش باشد.»

#استقلال #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها