80512
سرپرست گل‌گهر: قلعه‌نویی به خاطر شایعات تیم ملی در تمرین حاضر شد/ فقط 4 تیم در لیگ برتر حاشیه دارند
02 اسفند 1401 14:25
سرپرست تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: امیر قلعه‌نویی کسالت داشت اما به خاطر حواشی اخیر در تمرین تیم حاضر شد.

روزنامه گل

حیدر افسری در مورد شرایط تیم فوتبال گل گهر سیرجان، اظهار داشت: به جز 5-4 هفته که دچار افت شدیم، در بقیه بازی‌ها خوب بودیم. در نیم فصل اول خوب امتیاز جمع کردیم. الان تیم دوباره خودش را پیدا کرده و ان‌شاالله در ادامه فصل بتوانیم به خوبی امتیازات را جمع کنیم.

سرپرست تیم گل گهر در مورد شایعات حضور امیرقلعه‌نویی در تیم ملی، عنوان کرد: این صحبت‌ها همیشه در مورد قلعه‌نویی هست. او همیشه یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی است ولی سر تمرین گل گهر حاضر است و با باشگاه قرارداد دارد. قلعه‌نویی همیشه به کارش تعهد دارد و فعالیتش را ادامه می‌دهد.

وی تصریح کرد: سر تمرین هم در مورد این شایعات با بازیکنان صحبت کرد و گفت توجهی نکنند. او حتی مدتی کسالت داشت و نمی‌توانست به تمرین بیاید اما با مطرح شدن این شایعات با اینکه هنوز بهبودی خودش را کامل به دست نیاورده، سر تمرین حاضر شد تا به شایعات پایان بدهد. در کل، درون مجموعه گل گهر اصلا صحبتی در این مورد نیست. همه صحبت‌ها از بیرون و فضای مجازی است. این حواشی برای گل گهر و امیرقلعه‌نویی در چند سال اخیر وجود داشته اما تمام مجموعه تیم بدون توجه به این حرف‌ها کارش را ادامه می‌دهد. همه ما تلاش می‌کنیم تیم از این حواشی دور باشد.

افسری در خصوص برد گل گهر در خانه ملوان، گفت: بعد از چند بازی که بدشانسی آوردیم، برد خوبی بود و کمک کرد بازیکنان به شرایط روحی روانی خوب خودشان برگردند. کمتر کسی فکر می‌کرد ان نتیجه در اصفهان مقابل سپاهان رقم بخورد ولی فوتبال همین است. البته ما فوتبالی و فنی نباختیم. روی اشتباهات خودمان و اتفاقات بازی نتیجه را واگذار کردیم. آمار و ارقام بازی این را نشان می‌دهد.

وی در مورد گل اول سپاهان که به خاطر عدم رعایت بازی جوانمردانه مورد اعتراض گل گهر قرار گرفت، اظهار داشت: همان گل اول تمرکز تیم را به هم زد. در ادامه هم یک دو اشتباه فردی داشتیم که باعث شد آن نتیجه رقم بخورد. هرچند این اتفاقات برای هر تیمی پیش می‌آید. برای تیم‌های بزرگ مانند بارسا و رئال هم پیش آمده که به خاطر برخی اتفاقات گل‌های زیادی خوردند ولی مجموعه‌ای بزرگ و حرفه‌ای است که پس از این شکست‌ها و اتفاقات بتواند تیم را جمع کند و دوباره به شرایط عادی برگردد. خوشبختانه گل گهر این توانایی را دارد و به امیدخدا در ادامه راه هم این را نشان می‌دهیم.

سرپرست گل گهر در مورد بازی این هفته مقابل پیکان که بازی قبلی‌اش مقابل استقلال حواشی زیادی را به همراه داشت، گفت: ما معمولا با تیم‌های مثل پیکان حاشیه‌ای نداریم. وقتی نیمکت حریف حاشیه‌ نداشته باشد ما هم مشکلی نداریم. این را کلی می‌گویم. حواشی همیشه از نیمکت تیم‌ها شروع می‌شود و فقط 4 تیم در لیگ هستند که حاشیه دارند.

وی افزود: هرتیمی مقابل‌شان بازی کند فرقی ندارد. چه گل‌گهر باشد، چه پیکان و... این حواشی به وجود می‌آید. آن‌ها شروع کننده هستند و آن بازی دچار حاشیه می‌شود. معمولا بازی ما با پیکان چون کادرفنی این تیم آرام است، بدون مشکل و حاشیه بوده است. امیدوارم در این بازی هم با نتیجه خوب از زمین خارج شویم.

#امیر قلعه نویی #گل گهر سیرجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها