80503
رونمایی از هدف بزرگ فدراسیون فوتبال/ توصیه رئیس کمیته اخلاق به بازیکنان تیم ملی
02 اسفند 1401 14:11
اردوی تیم ملی جوانان ایران شامگاه دوشنبه هفته جاری میزبان تنی چند از مدیران فدراسیون فوتبال بود.

روزنامه گل

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال جوانان ایران در حالی برای حضور مقتدرانه در جام ملت های زیر ۲۰ سال آسیا در حال پیگیری است که تمرکز مسئولان فدراسیون علاوه بر امور جاری معطوف به موفقیت این تیم شده است.

میرشاد ماجدی، عضو هیات رییسه و رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال شامگاه امروز همراه با روسای کمیته اخلاق، آموزش و فرهنگی در محل اردوی تیم ملی جوانان واقع در هتل آکادمی حاضر شدند تا ضمن دیدار با اعضای تیم با آنها جلسه ای را برای آشنایی با آخرین قوانین موجود برگزار کنند.

این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سپس پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و سپس هر یک از مدعوین سخنرانی کردند.

میرشاد ماجدی ضمن اشاره به فعالیت های صورت گرفته درباره استعدادیابی برای حضور نهایی ۲۳ بازیکن در لیست جوانان جهت حضور در اردوی جوانان ایران بار دیگر از اعتماد و اعتقاد خود به توانایی های فنی بازیکنان و مربیان تیم صحبت کرد رویای صعود به جام جهانی زیر ۲۰ سال را یکی از اهداف مهم فدراسیون دانست. رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال تاکید کرد: باخت برای شما معنایی ندارد. از شما انتظار قهرمانی می رود چون توانمند هستید و می توانید بالاترین بازدهی خود را در جام ملت های آسیا نشان دهید. قهرمانی در دستان شما با تلاش و تمرکز روی تک تک مسابقات است.

یونس اسدی مقدم، رییس کمیته اخلاق یکی دیگر از حاضران در جلسه بود تا ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم نسبت به آگاهی بازیکنان چوان فوتبال ایران درباره قوانین انضباطی جاری در مسابقات سخنرانی کرد.

اسدی مقدم در بخشی از صحبت هایش با اشاره به اتفاقات ناخواسته برای بازیکنان ملی و باشگاهی در مسابقات بین المللی به دلیل عدم آشنایی با قوانین جاری گفت: شاید اشتباهی کوچک باعث از دست رفتن آرزو و امید یک ملت شود. چشم خیلی از فوتبالی ها و حتی علاقمندان به فوتبال به ساق پای شماست تا بتوانید افتخار آفرینی کنید. نیاز است احتیاط در هر برخورد اخلاقی با حریفان را مورد توجه قرار دهید و روحیه یک ورزشکار ایرانی را حفظ کنید.

ابراهیم شکوری، سرپرست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال نیز درباره اهداف این کمیته برای جوانان ایران صحبت کرد و موفقیت تیم ملی جوانان را محصول ماه‌ها استعدادیابی دانست و گفت: قدر پیراهن تیم ملی را بدانید و فرصت بسیار مهمی که کسب کردید را آسوده از دست ندهید.شما توان قهرمانی را دارید تا با تلاشی به اهداف فردی و تیمی برسید.

احسان محمدی، رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی و بازی جوانمردانه با صحبت از جذابیت های فرهنگی فوتبال درباره توانمندی بهترین بازیکنان جهان و توجه فردی آنها به مسائل فرهنگی مثال زد و نگاه بازیکنان به افتخارات با فوتبال ملی را قابل تقدیر دانست.

در این نشست صمیمانه کلیپ هایی از موفقیت های ملی و باشگاهی کادر فنی فعلی تیم ملی ایران منتشر شد.

در نشست فوق اسدی مقدم، میرشاد ماجدی، ابراهیم شکوری، احسان محمدی، مونا شیرازی، سمیه دهقانیان، بهارک کاظم و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال جوانان حضور داشتند.

#تیم ملی فوتبال جوانان ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها