79641
تدارکات فوق‌العاده اسپانیا برای جام جهانی بسکتبال/ جنگ ستارگان در مالاگا
02 بهمن 1401 11:29
تیم ملی اسپانیا در ماه آگوست، چند بازی تدارکاتی فوق‌العاده را در مسیر جام جهانی ۲۰۲۳ برگزار می‌کند.

روزنامه گل

فدراسیون بسکتبال اسپانیا قصد دارد در راستای ۱۰۰ سالگی تاسیس این فدراسیون، بازی‌های دوستانه‌ای را با چند تا از قدرت‌های بسکتبال جهان به میزبانی مالاگا برگزار کند.

این بازی‌ها که می‌توانند حکم دیدارهای تدارکاتی در راستای آماده سازی اسپانیا برای حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۳ را داشته باشند، روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ آگوست برگزار می‌شوند.

فیبا با اشاره به این بازی‌ها نوشت: اسپانیا قرار است میزبان آمریکای پرستاره و اسلوونی باشد که لوکا دانچیچ، فوق ستاره NBA را در اختیار دارد. این بازی‌ها می‌توانند داغ‌ترین تقابل‌های بسکتبال جهان در سال ۲۰۲۳ باشند.

اسپانیا و اسلوونی هر دو توانسته‌اند سهمیه حضور در جام جهانی را در ۲۵ آگوست ۲۰۲۲ کسب کنند، ایالات متحده آمریکا هم صدرنشین گروه F در قاره آمریکا است و در پنجره ششم انتخابی‌ها می‌تواند سهمیه خود را قطعی کند. دو بازی آخر یانکی‌ها با تیم‌های ملی اروگوئه و برزیل، در تاریخ‌های ۲۳ و ۲۶ فوریه ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

اسپانیا همچنین قصد دارد مسابقات دیگری را در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ آگوست با حضور تیم‌های ملی آرژانتین و کانادا نیز در گرانادا برگزار کند که یک برنامه آماده سازی عالی برای جام جهانی ۲۰۲۳ به میزبانی فیلیپین، اندونزی و ژاپن است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها