79439
واکنش باشگاه گیتی‌پسند به حواشی بازی مقابل نیان الکترونیک در لیگ برتر والیبال
26 دی 1401 12:11
روابط عمومی باشگاه گیتی‌پسند درباره حواشی ایجاد شده پس از پیروزی تیم والیبال این باشگاه مقابل نیان الکتریک مشهد، مربی و بازیکن این تیم را شروع‌کننده این حواشی معرفی کرد.

روزنامه گل

جواد شریف در خصوص درگیری‌های اتفاق افتاده در پایان بازی تیم‌های والیبال گیتی‌پسند و نیان الکترونیک، اظهار داشت: مربی تیم نیان الکترونیک مشهد پس از پایان بازی و شکست تیمش مقابل دوربین صدا و سیما ایستاد و اجازه فیلم گرفتن به او نمی‌داد و در ادامه محمد موسوی نیز با لگد به پای تصویربردار صدا و سیما کوبید و باعث درگیری شد.

وی افزود: در ادامه هم با تشنج ایجاد شده برخی بازیکنان و عوامل دیگر این تیم به درگیری ملحق شدند و این درگیری بالا گرفت، مجموعه گیتی‌پسند به تیم نیان الکترونیک احترام می‌گذارد، اما دلیل نمی‌شود آن‌ها چون بازی را واگذار کرده‌اند این بی‌اخلاقی‌ها را از خود نشان دهند.

مدیر روابط عمومی باشگاه گیتی‌پسند تصریح کرد: برای بازیکنی که خودش روزی در تیم والیبال گیتی‌پسند بوده و یک بازیکن ملی است، اصلاً زیبا نیست که این اقدامات را انجام دهد و بدتر این که مربی آن‌ها به جای آرام کردن اوضاع، جو را متشنج و فضا را ملتهب‌تر کند و این رفتارها اصلاً زیبنده والیبال نیست.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها