اعتراف تلخ دانیال
102538
مهری که بر دل پرسپولیسی‌ها ننشست!
20 تير 1403 11:08
از همان روز پایان لیگ بیست‌وسوم گفته شد علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شده‌اند و به تراکتور خواهند پیوست. همان زمان هم شایعه شد قرار و مدار انتقال هر 3بازیکن به تبریز مدت‌ها پیش گذاشته شده و حضور کمی غیرمنتظره آنها در مجلس ترحیم همسر محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور هم بی‌ارتباط با همین داستان نبوده است.

روزنامه گل

از همان روز پایان لیگ بیست‌وسوم گفته شد علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شده‌اند و به تراکتور خواهند پیوست. همان زمان هم شایعه شد قرار و مدار انتقال هر 3بازیکن به تبریز مدت‌ها پیش گذاشته شده و حضور کمی غیرمنتظره آنها در مجلس ترحیم همسر محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور هم بی‌ارتباط با همین داستان نبوده است. از بین آن 3نفر، بیرانوند از همان ابتدا در کانون اخبار قرار گرفت و با ابتکار خودش کلی جار و جنجال درست کرد، اما 2نفر دیگر در سایه قرار گرفتند. مهدی ترابی که کلا هیچ‌وقت کنش رسانه‌ای ندارد و هر کاری هم انجام می‌دهد، بی‌سروصداست، اما دانیال اسماعیلی‌فر سرانجام یک گام به سمت روشن‌شدن فضا برداشت و با انتشار پستی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

پست اینستاگرامی دانیال، مثل شخصیت خودش ساده و صریح است. او البته در جایی از این مطلب، آشکارا شایعات مربوط به پشیمانی‌اش را تأیید می‌کند و می‌گوید: «خودم هم می‌خواستم برگردم اما دیگر دیر شده بود، برای همه دیر شده بود.» خب، البته این در حالی است که ظاهرا او و دوستانش خیلی سریع، بلافاصله بعد از پایان فصل تصمیم‌شان را گرفته بودند و در این شرایط حرف‌زدن از تأخیر مدیران باشگاه کمی غیرمنطقی است. شاید درستش این بود که آنها اجازه می‌دادند فصل به پایان برسد، بعد شروع به مذاکره کنند و بهترین تصمیم را بگیرند، اما اتفاق دیگری رخ داد.

در نهایت اسماعیلی‌فر در بخشی از این پیام خداحافظی، تأکید می‌کند که نه زمان ورودش به پرسپولیس محبوب هواداران بوده، نه هنگام قهرمانی چنین حسی داشته و نه حالا که دارد می‌رود تصور می‌کند صاحب محبوبیت شده است! این اعترافی نیست که هر بازیکنی قادر به بیانش باشد اما دانیال چندان هم بیراه نمی‌گوید. شاید هم یکی از دلایلش این بود که دائما با رامین رضاییان مقایسه می‌شد و چه‌بسا به‌زعم خیلی‌ها نتوانست جای خالی مدافع راست سابق قرمزها را پر کند. در هر صورت مردی که ابتدای حضورش در جمع سرخپوشان هم به صراحت گفته بود: «پرسپولیسی نیستم اما آمده‌ام به این تیم کمک کنم»، حالا باشگاه را ترک می‌کند. او فصل اول حضورش در پرسپولیس 3گل زد و 6پاس‌گل داد و فصل دوم هم آمار 2گل و 6پاس‌گل را به ثبت رساند.

#پیج رسمی روزنامه گل #پرسپولیس #تراکتور #دانیال اسماعیلی فرد #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها