102501
نامه ۵ سرباز به باشگاه ملوان رسید
19 تير 1403 17:05
در آستانه آغاز فصل بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال پنج سرباز ـ بازیکن رسماً به باشگاه ملوان بندر انزلی معرفی شدند.

روزنامه گل

در فصل بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تعداد سرباز ـ بازیکنان لیگ برتری به واسطه قانون جدید نظام وظیفه افزایشی چشمگیر داشته است.

ملوان تنها باشگاه لیگ برتری است که در این سطح امکان جذب سرباز دارد. فارغ از گمانه‌زنی‌ها، طی شدن روال قانونی و مکاتبه جهت معرفی سرباز ـ بازیکن به باشگاه ملوان، مهم‌تر از هر موضوعی است تا ملوانی‌ها بتوانند از بازیکنان مورد نیاز استفاده کنند.

این در حالی است که هنوز تکلیف مدیرعامل و سرمربی ملوان برای فصل بیست‌وچهارم مشخص نیست. به هر صورت تا به امروز نامه امید نورافکن (سپاهان)، علیرضا جعفرپور (شمس آذر)، ابوالفضل جلالی (استقلال)، رضا میرزایی (استقلال) و یونس اکبرپور (آلومینیوم اراک) به دست باشگاه ملوان رسیده است.

در این بین سرمربی جدید و برنامه‌های تاکتیکی‌اش در به‌کارگیری بازیکنان اهمیت دارد. نباید فراموش کرد که سال گذشته محمدحسین اکبرمنادی با وجود مشمول سربازی بودن از لیست ملوانان خارج شد، چرا که به یکباره از پازل تاکتیکی تارتار بیرون رفت.

بعد از اینکه آرش فهمیده از مدیرعاملی ملوانان کنار رفت قرار است در روز 21 تیرماه سال جاری نشست هیئت مدیره باشگاه ملوان برگزار شود. ظاهراً قرار است وضعیت حامی مالی باشگاه، مدیرعامل و برخی موارد دیگر در این نشست مشخص شود.

#ملوان بندر انزلی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها