102497
واکنش تند مدیرعامل مس رفسنجان به اظهارات مددی
19 تير 1403 16:49
مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان به اظهارات اخیر احمد مددی مدیرعامل باشگاه پیکان پاسخ داد و گفت که او باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد.

روزنامه گل

حسین پورمحمدى در خصوص درخواست برخی باشگاه‌ها برای حضور در لیگ برتر به جای مس رفسنجان گفت: آدم دلش می‌سوزد یک باشگاه اصیل و با قدمت با امکانات و استعدادهای درخشان به دلیل مدیریت غلط بعضی افراد دچار این وضعیت شده که برای ماندن در لیگ برتر به هر ابزار زشت، غیر حرفه‌ای و غیر اخلاقی متوسل می‌شوند.

وی ادامه داد: فکر می‌کردم این اقدامات و رفتارهای شرم‌آور بالاخره جایی تمام می‌شود و در این مدت سکوت کردم اما دیدم فردی که یک باشگاه ریشه‌دار را نابود کرده نه تنها از عملکرد خودش شرمگین نیست بلکه به صراحت تلاش می‌کند با هر رفتار زشتی این صندلی را برای خودش حفظ کند. اینها اگر هزار بار دیگر هم به لیگ برتر بیایند با این مدیریت سرنوشتی به جز سقوط ندارند.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان عنوان کرد: بارها از جانب مرجع قضایی اعلام شد هیچ‌کس حق ندارد در مورد پرونده فساد فوتبال اظهار نظر کند و این کار مصداق تشویش اذهان عمومی است. حالا شخصی که هیچ اطلاعی از این پرونده ندارد با ادعای کذب مسائلی را مطرح می‌کند که باید از جانب مرجع قضایی اعلام شود. شما مگر قاضی هستید که برای پرونده حکم صادر و اطلاعات کذب منتشر می‌کنید؟

پورمحمدی یادآور شد:کارنامه افراد را باید با دقت مطالعه کرد. هواداران باشگاه استقلال بهتر از هر فردی می‌توانند در مورد سوابق و فجایع دوران مدیریت این اشخاص نظر بدهند. بعد از استقلال هم با مدیریت فاجعه‌بار یک باشگاه اصیل و با سابقه را نابود کردند. باشگاه دولتی مصداق بیت‌المال است و با سقوط تیم به لیگ یک چند صد میلیارد به یک مجموعه ملی و دولتی خسارت می‌زنند. حالا به نشر ادعای کذب و تشویش اذهان عمومی متوسل شده‌اند اما بدانند به خاطر همین اظهارات دروغ و غیر مسئولانه از چاله به چاه افتاده‌اند. مس رفسنجان با قدرت در لیگ برتر می‌ماند و این آقایان هم باید در مرجع قضایی پاسخگو باشد که به چه حقی در مورد پرونده‌ای که هیچ ربطی به آنها ندارد مطالب خلاف واقع بیان کرده و حکم صادر می‌کنند.

#احمد مددي #مس رفسنجان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها