در سکوت می‌رود، در سکوت برمی‌گردد
102446
مورد عجیب مهدی ترابی!
18 تير 1403 10:46
شوک ابتدای پنجره تابستانی هنوز در پرسپولیس رفع نشده؛ آنجا که ناگهان خبر رسید چند تن از بازیکنان اصلی این تیم از قبل با باشگاه تراکتور به توافق رسیده‎‌اند و برای فصل جدید به عضویت این تیم تبریزی در خواهند آمد. در این میان نام مهدی ترابی هم دیده می‌شد؛ ستاره شماره9پرسپولیس که طی این سال‌ها نقش مؤثری در کامیابی‌های سرخپوشان داشته است.

روزنامه گل

شوک ابتدای پنجره تابستانی هنوز در پرسپولیس رفع نشده؛ آنجا که ناگهان خبر رسید چند تن از بازیکنان اصلی این تیم از قبل با باشگاه تراکتور به توافق رسیدهاند و برای فصل جدید به عضویت این تیم تبریزی در خواهند آمد. در این میان نام مهدی ترابی هم دیده می‌شد؛ ستاره شماره9پرسپولیس که طی این سال‌ها نقش مؤثری در کامیابی‌های سرخپوشان داشته است. ترابی البته فصل گذشته در بهترین فرمش نبود و در لیگ برتر فقط 2گل به ثمر رساند. ترابی یک گل در جام‌حذفی و یک گل هم در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند تا در مجموع با ثبت 4گل در همه مسابقات، در این زمینه ضعیف‌ترین آمارش را از زمان حضور در پرسپولیس به جا گذاشته باشد. به هر حال او یک ستاره مهم برای قرمزها به شمار می‌آمد که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در لیگ بیست‌وچهارم با پیراهن تراکتور دیده خواهد شد.

درصورت جدایی، این دومین کوچ ترابی از جمع قرمزهای پایتخت خواهد بود که البته بین این دو مورد، شباهت‌هایی هم وجود دارد. ترابی مهرماه1399، اوایل لیگ بیستم به شکل خیلی ناگهانی پرسپولیس را ترک کرد و پیراهن العربی را پوشید. او البته در قطر موفق به برآوردن انتظارات نشد و از همان ابتدا انتقادهای زیادی را تحمل کرد. بعد هم در شرایطی که فقط نیم‌فصل از حضورش در العربی گذشته و فقط 2گل زده بود این باشگاه را ترک کرد و به پرسپولیس برگشت. جالب اینجاست که ترابی نه در زمان رفتن توضیحی ارائه داد و دلایل جدایی‌اش را گفت و نه در زمان بازگشت مثل خیلی از دیگر بازیکنان به صرافت عذرخواهی و دلجویی از هواداران افتاد! از قرار معلوم واکنش‌های عمومی به تصمیمات ترابی خیلی برای او اهمیتی ندارد و شاید به همین دلیل است که این بار هم خیلی سر و صدا نکرده و راحت در حال عقد قرارداد با تراکتور است. احتمالا هم در آینده‌ای نه‌چندان دور، دوباره به همین راحتی به پرسپولیس برمی‌گردد!

#پیج رسمی روزنامه گل #پرسپولیس #مهدی ترابی #تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها