زمان همه چیز را روشن می‌کند
102445
یک «اوسمار» دیگر در پرسپولیس؟
18 تير 1403 10:44
یازده روز بعد از اعلام اسم خوان کارلوس گاریدو به‌عنوان سرمربی جدید پرسپولیس، بالاخره مرد اسپانیایی وارد تهران شد. در این مدت شایعات زیادی در مورد گاریدو به ‌وجود آمد و حتی برخی از منتفی‌شدن حضور او در ایران خبر دادند اما در نهایت مجوزهای لازم صادر شد و حالا سرمربی جدید سرخپوشان در تهران است.

روزنامه گل

11روز بعد از اعلام اسم خوان کارلوس گاریدو به‌عنوان سرمربی جدید پرسپولیس، بالاخره مرد اسپانیایی وارد تهران شد. در این مدت شایعات زیادی در مورد گاریدو به ‌وجود آمد و حتی برخی از منتفی‌شدن حضور او در ایران خبر دادند اما در نهایت مجوزهای لازم صادر شد و حالا سرمربی جدید سرخپوشان در تهران است. این اما در شرایطی است که استقبال‌ها از گاریدو تناسبی با شور و شوق هواداران برای آشنایی با یازدهمین سرمربی خارجی تاریخ پرسپولیس ندارد. اینطور به‌نظر می‌رسد که پس از طرح اسامی پرطمطراق، آنها هنوز نتوانسته‌اند با انتخاب گاریدو کنار بیایند؛ مردی که آخرین تجاربش ازجمله در آفریقا چندان چشمگیر نبوده و دوران حضورش در تیم‌های مختلف هم چندان به درازا نکشیده است.

حالا هواداران نگران هستند مبادا سیر نزولی گاریدو، پرسپولیس را هم با خودش پایین بکشد اما خب یک احتمال خوش‌بینانه هم وجود دارد؛ اینکه سیر صعودی پرسپولیس منجر به احیای مربی اسپانیایی شود. به هر حال، او در تیم‌هایی مثل ویارئال، بتیس و کلوب‌بروژ کار کرده و رودرروی مربیان بزرگی مثل گواردیولا، مورینیو، اونای امری و... قرار گرفته است. بنابراین واقعا این امکان هست که گاریدو با تیم خوش‌فرم و پرمهره پرسپولیس مچ شود و دوران خوبی بسازد. یادمان باشد استقبال‌ها از اوسمار ویرا هزار بار از این سردتر و بدتر بود اما او بدرقه باشکوهی را تجربه کرد. آیا گاریدو هم می‌تواند اسمش را در تاریخ سرخپوشان ماندگار کند یا قرار است یک خاطره تلخ زودگذر باشد؟

#پیج رسمی روزنامه گل #پرسپولیس #خوان کارلوس گاریدو #رضا درویش #اوسمار لوس ویه‌را
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها