100962
صادقی: بدشانسی آوردم اما زود برمی‌گردم
26 ارديبهشت 1403 16:55
هافبک تکنیکی پرسپولیس در اتفاقی عجیب بعد از سُر خوردن در استخر دچار مصدومیت شد.

روزنامه گل

سعید صادقی امروز بار دیگر به تیتر اخبار تبدیل شد؛ البته اینبار همه چیز علیه او بود و خبر مصدومیت بدموقع‌اش نگرانی بزرگی را در هفته‌های پایانی شکل داد.

هافبک پرسپولیس درباره اتفاقی که برایش رخ داده اینطور توضیح می‌دهد: متاسفانه در تعطیلات و وقتی در استخر بودم دمپایی‌ام سر بود و باعث شد تا زمین بخورم و این اتفاق برایم رقم بخورد. واقعا بدشانسی آوردم. نمی‌دانم باید چه بگویم و فقط امیدوارم شرایط به شکلی باشد که خیلی زود برگردم.

صادقی در واکنش به شایعات شکل گرفته در خصوص مصدومیت نیز گفت: نه، اینقدر حرفه‌ای هستم که بدانم چه باید کنم. بعد از تمرین اختصاصی و دویدن، خواستم استخر بروم که در نهایت این اتفاق برایم افتاد. البته پزشک گفته که مشکل حادی نیست و خیلی زود می‌توانم برگردم. متاسفم که در این روزهای حساس کنار تیم نیستم اما مطمئنا تمام تلاشم را خواهم کرد تا خیلی زود به تمرینات گروهی برگردم و بتوانم در کنار دیگر بازیکنان برای قهرمانی تلاش کنیم.

هافبک پرسپولیس در پایان گفت: باید ام آر ای بگیرم تا میزان دقیق مصدومیتم مشخص شود و خیلی زود این مراحل را دنبال خواهم کرد. اینکه روی ویلچر نشسته بودم به خاطر توصیه پزشک بود که فشاری روی پایم وارد نشود و در کل همه چیز نسبت به دقایق اول این مصدومیت بهتر است. نگران نباشید و خیلی زود برمیگردم و در کنار تیم برای هدف بزرگ مان در این فصل تلاش خواهیم کرد.

سعید صادقی فصل گذشته و بعد از درخشش خیره کننده در گل گهر سیرجان به عنوان یکی از ستاره‌های اصلی نقل و انتقالات و در شرایطی که دیگر تیم‌ها و خصوصا استقلال را خواهان خود می‌دید به پرسپولیس پیوست. او در فصل گذشته توانست در جمع شاگردان یحیی گل محمدی به عنوان مهره‌ای تاثیرگذار توانست در مسیر قهرمانی تلاش کند و نقش موثری به جا گذاشت. در این فصل نیز او هرچند از سوی اوسمار کمتر فرصت خودنمایی به دست آورد اما با توجه به تجربه بالا و قدرت تکنیکی‌اش می‌توانست در مسیر رقابت برای قهرمانی مهره‌ای کارآمد تلقی شود. با این حال باید دید وضعیت مصدومیت این بازیکن به چه شکل خواهد بود و او قادر خواهد بود با توجه به سه هفته مانده به پایان فصل، شرایط بازگشت زودهنگام به جمع هم‌تیمی‌هایش را فراهم سازد یا خیر.

#سعید صادقی #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها