100947
فریبا: ۳ بازی آینده استقلال سخت‌تر از تمام دیدارهای قبلی است
26 ارديبهشت 1403 14:52
پیشکسوت باشگاه استقلال بر این اعتقاد است که سه دیدار پایانی آبی‌‎پوشان در فصل جاری سخت‌تر تمام دیدارهای گذشته این تیم است.

روزنامه گل

بهتاش فریبا درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فولاد برای نیفتادن می‌جنگید و با وجود حضور این همه هوادار در ورزشگاه آزادی به نظر من خوب بازی کردند. استقلال در فاز هجومی بود، ولی تا هجده قدم پیش می‌رفت و در زدن ضربات آخر ناکام بود. میلاد فخرالدینی روز خوبی نداشت و به جای او سامان تورانیان بازی کرد که طبیعی بود بازیکن جوان در این جو نیاز به زمان داشته باشد. تصمیم خوبی بود که به بازیکن جوانی مثل تورانیان بازی داده شد. خدا را شکر سه امتیاز گرفته شد و استقلال به صدر جدول بازگشت.

«نفراتی مثل جلال‌الدین ماشاریپوف، ابوالفضل جلالی، گوستاوو بلانکو و زبیر نیک‌نفس شب خوبی را سپری کردند.»، وی با بیان این جمله افزود: تمام این بازی‌ها برای استقلال سخت است و حتی شاید سخت‌تر از همه دیدارهای گذشته. نساجی مازندران که حریف هفته آینده استقلال است در شهر خودش بازی می‌کند و به مانند تراکتور، هواداران پرشوری دارد. آنها این هفته استقلال خوزستان را در اهواز با چهار گل بردند. با توجه به زمانی که وجود دارد، امیدوارم مصدومانی مثل آرمین سهرابیان برسند. جای روزبه چشمی هم در بازی با فولاد خالی بود و خوشبختانه او از هفته آینده دوباره می‌تواند بازی کند. سرمربی نساجی ساکت الهامی بوده و بازی را بلد است و استقلال را خوب می‌شناسد، اما شاگردان جواد نکونام هم به چیزی جز سه امتیاز فکر نمی‌کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: زمانی که پنج بازی به پایان فصل باقی مانده بود، گفتم 15 امتیاز این وسط می‌چرخد و حالا تیم نکونام شش امتیاز آن را گرفته است. همه ما به این قهرمانی نیاز داریم، از بازیکنان و مربیان گرفته تا پیشکسوتانی مثل ما. به بازیکنان هم در تمرین همین حرف را زده بودم.

فریبا در واکنش به اتهام مسئولان استقلال و پرسپولیس به یکدیگر درباره اشتباهات داوری گفت: بهتر است به فیلم بازی‌ها استناد کنند. در برنامه فوتبال برتر که به نظرم یک برنامه رنگی است و با استقلال فاصله دارد، کارشناسان داوری گفتند چهار پنالتی باید برای استقلال گرفته می‌شد. بهتر است کمیته داوران در انتهای فصل اشتباهات داوری را در بیاورد و اعلام کند چه تیم‌هایی سود کرده‌اند و چه تیم‌هایی ضرر.

#بهتاش فريبا #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها