100919
محرمی: فشار روی پرسپولیس بیشتر از استقلال است/فقط به ۹۰ دقیقه فکر کنند
25 ارديبهشت 1403 17:19
کاپیتان پیشین پرسپولیس با اشاره به رقابت این تیم با استقلال در قهرمانی گفت: پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد که اگر ذهن خود را فقط به ۹۰ دقیقه‌هایی که بازی دارند بگذارند موفق می‌شوند.

روزنامه گل

مجتبی محرمی ، درباره رقابت تنگاتنگ پرسپولیس و استقلال در مسیر قهرمانی لیگ برتر فوتبال گفت: وقتی دو تیم ریشه دار و پرطرفدار با یکدیگر رقابت می‌کنند نشانه خیلی خوبی از فوتبال پایتخت است. به هر حال هر دو تیم میلیون‌ها هوادار دارند که در گرفتاری‌های مختلف این روزها حالا سرگرم شده‌اند و امیدوار هستند بتوانند قهرمان شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با توصیه به بازیکنان فعلی این تیم افزود: من فکر می‌کنم اگر بازی خودشان را کنند هم هوادار لذت می‌برد و هم تیم به نتیجه دلخواه که انشاالله قهرمانی است می‌رسد. پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد که اگر ذهن خودشان را فقط به ۹۰ دقیقه‌هایی که بازی دارند بگذارند و تمام موارد مختلف را در این دو سه هفته باقیمانده رعایت کنند می‌توانند به جامی که هواداران پرسپولیس انتظار دارند بار دیگر برسند.

محرمی در خصوص رقابت با آبی‌پوشان پایتخت گفت: من نمی‌خواهم هیچ صحبتی درباره تیم حریف که استقلال است داشته باشم. به هر حال آنها هم هواداران خودشان را دارند. من فقط می‌گویم اتفاقاً فشار روی پرسپولیس به نوعی بیشتر از استقلال هم می‌تواند باشد چون فصل گذشته قهرمان شدند و طبیعی است که طرفداران چشم انتظار تکرار جام باشند اما این کار واقعاً سخت است.

او درباره عملکرد اوسمار ویه را سرمربی برزیلی پرسپولیس تاکید کرد: باید کنار تیم بود تا بتوان از همه چیز مطلع بود و نظر داد. من الان یک هوادار هستم و برای یک طرفدار هم چیزی جز موفقیت تیم مهم نیست.

#مجتبی محرمی #پیشکسوت پرسپولیس #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها