100866
اکبرپور: حق نداریم چادرملو را دست‌کم بگیریم
24 ارديبهشت 1403 18:53
مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک تأکید کرد، آنها در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل چادرملو، حق ندارند حریف‌شان را دست‌کم بگیرند.

روزنامه گل

یونس اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره توقف تیمش برابر صنعت نفت در اراک گفت: ما در نیمه اول چندان خوب کار نکردیم و صنعت نفت نمایش بهتری داشت، اما در نیمه دوم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و چند موقعیت هم ایجاد کردیم. صنعت نفت به خاطر شرایطی که در جدول داشت با انگیزه زیادی بازی می‌کرد و فکر می‌کنم تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما می‌توانستیم تا اینجای لیگ بیشتر امتیاز بگیریم و در بین شش تیم اول باشیم، اما مصدومیت‌ها‏، اشتباهات داوری و بدشانسی باعث شد تا در چند بازی امتیازهای مهمی از دست بدهیم. با این حال هنوز تا پایان لیگ فرصت داریم تا جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد دیدار تیمش با چادرملو در جام حذفی هم اظهار داشت: آنها تیم قابل احترامی هستند و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر محسوب می‌شوند. اگر این تیم کیفیت فنی نداشت به جمع هشت تیم برتر جام حذفی راه پیدا نمی‌کرد. ما بازی سختی داریم و حق نداریم تیم مقابل‌مان را دست‌کم بگیریم.

اکبرپور در مورد اینکه آیا تیمش شانسی برای قهرمانی در جام حذفی دارد، تصریح کرد: به هر حال این جام، جام شگفتی‌هاست و ما هم برای خودمان شانس قائل هستیم. هر هشت تیمی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هستند، روی قهرمانی در این جام حساب باز کرده‌اند.

#آلومینیوم اراک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها