100865
آزادمنش: دقیقی تیمی جنگجو و تهاجمی ساخت
24 ارديبهشت 1403 18:52
مدافع تیم فوتبال شمس آذر تأکید کرد که سعید دقیقی در فصل جاری یک تیم جنگ‌جو و تهاجمی را راهی مسابقات لیگ برتر کرد.

روزنامه گل

علی آزادمنش درباره پیروزی خانگی تیمش برابر ملوان بندر انزلی گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم و ملوان یکی از تیم‌های پرقدرت لیگ برتر است، اما خوشبختانه توانستیم سه امتیاز مهمی را بگیریم و فکر می‌کنم در مجموع بهتر از تیم حریف بازی کردیم. آنها موقعیت خاصی روی دروازه ما ایجاد نکردند، ولی ما می‌توانستیم حتی بیشتر از یک گل به ملوان بزنیم.

مدافع تیم فوتبال شمس آذر در مورد عملکرد فوق‌العاده این تیم در لیگ امسال تصریح کرد: خدا را شکر که امسال نتایج خوبی گرفتیم و البته اگر سه امتیاز کسر شده ما را بدهند به رده پنجم جدول صعود می‌کنیم. فدراسیون در این فصل امتیازهایی را که از تیم‌های لیگ برتری و لیگ دسته اول کسر شد به آنها برگرداند و امیدوارم این اتفاق در مورد تیم ما هم رخ دهد، چون می‌تواند در جدول به ما کمک کند.

وی در پایان تصریح کرد: به جرأت می‌توانم بگویم که در این فصل سعید دقیقی نقش مهمی در موفقیت‌های ما داشت و البته نباید زحمات مدیران باشگاه را هم نادیده گرفت. دقیقی امسال یک تیم جنگجو و تهاجمی را روانه بازی‌ها کرد و خیلی‌ها از سبک بازی ما تمجید کردند. خیلی‌ها در ابتدای فصل تصور نمی‌کردند اینطور نتیجه بگیریم، ولی ما نشان دادیم که تیمی قابل احترام هستیم و در این فصل خیلی از تیم‌ها را به دردسر انداختیم.

#شمس آذر قزوین
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها