100859
نامه اعتراض‌آمیز مدیرعامل چادرملو به تاج
24 ارديبهشت 1403 18:43
مدیرعامل باشگاه چادرملوی اردکان در انتقاد به رأی کمیته استیناف مبنی بر برتری فجر سپاسی در دیدار لغو شده با استقلال ملاثانی، به رئیس فدراسیون فوتبال نامه نوشت.

روزنامه گل

روابط عمومی باشگاه چادرملوی اردکان اعلام کرد: در پی رأی عجیب کمیته استیناف مبنی بر 3 بر صفر شدن نتیجه دیدار تیم‌های فوتبال استقلال ملاثانی و فجرسپاسی شیراز، علی عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملوی اردکان نامه‌ای در اعتراض به این رأی به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال نوشت.

در این نامه آمده: «همان‌گونه که مستحضرید، پس از کش و قوس‌های فراوان کمیته استیناف رأی تجدید نظر بازی استقلال ملاثانی و فجر شهید سپاسی شیراز را اعلام و علی‌رغم آرا و مستندات کمیته محترم انضباطی، مبادرت به نقض آن و اعطای هدیه سه امتیازی به فجر نمودند؛ آن‌هم در کوران رقابت‌های لیگ دسته اول آزادگان و در شرایطی که چهار تیم در رقابت تنگاتنگ برای صعود به لیگ برتر هستند.

باشگاه ورزشی چادرملوی اردکان به‌عنوان یکی از هشت تیم باقیمانده در جام حذفی و همچنین یکی از چهار تیم دارای شانس صعود در لیگ دسته اول، به شدت نسبت به این رأی شائبه‌برانگیز علی‌رغم رأی اولیه اعتراض دارد و معتقد است این رأی موجب دلسردی مردم شریف و نجیب استان یزد و شهرستان اردکان خواهد بود.

بر همین اساس از آن مقام محترم به‌عنوان متولی فوتبال کشور تقاضا دارم به‌طور ویژه به این پرونده ورود کرده و اجازه ندهید روح رقابت و مبارزه در فوتبال ایران کشته شود. این‌گونه رأی‌ها راه را برای اتفاقات مشابه در آینده باز کرده و موجب ترویج اعمال شبهه‌برانگیز در فوتبال خواهد بود. باشگاه چادرملوی اردکان تاکنون پایبند به فوتبال پاک و خواهان تعیین نتایج در داخل زمین بوده و این پایبندی را به کامل‌ترین شکل ممکن اثبات نموده است.

لذا از جنابعالی به‌عنوان رکن عالی تصمیم‌گیری در فوتبال ایران و به منظور زنده نگه داشتن روح رقابت خواهشمند است دستور فرمایید تجدید نظر ویژه در این رأی عجیب صورت پذیرد. پیشاپیش از بذل عنایت حضرتعالی کمال قدردانی را دارد.»

#چادرملو اردکان #فدراسیون فوتبال #لیگ دسته یک باشگاه های ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها