قبل از بازی فشار بیاور، در بازی سود کن!
100800
نکونام و حربه‌ای که جواب داد
23 ارديبهشت 1403 10:54
بازی استقلال و ذوب‌آهن در حالی با نتیجه نزدیک ۲بریک به سود آبی‌پوشان به پایان رسید و موجب بقای این تیم در صدر جدول شد که مسابقه از نظر بحث داوری حرف‌وحدیث‌های زیادی داشت. کارشناسان مربوطه در این زمینه اظهارنظر کرده‌اند و چیزی که از برآیند بررسی همه آنها دستگیر مخاطب می‌شود این است که استقلال تا حدی از این اشتباهات سود برده.

روزنامه گل

بازی استقلال و ذوب‌آهن در حالی با نتیجه نزدیک ۲بریک به سود آبی‌پوشان به پایان رسید و موجب بقای این تیم در صدر جدول شد که مسابقه از نظر بحث داوری حرف‌وحدیث‌های زیادی داشت. کارشناسان مربوطه در این زمینه اظهارنظر کرده‌اند و چیزی که از برآیند بررسی همه آنها دستگیر مخاطب می‌شود این است که استقلال تا حدی از این اشتباهات سود برده. کمترین چیزی که قطعی به نظر می‌رسد، ضرورت اخراج روزبه چشمی با کارت زرد دوم در میانه‌های نیمه دوم بود که با اغماض کوپال ناظمی این اتفاق رخ نداد. برخی عقیده دارند در دقایق پایانی یک پنالتی هم باید به سود ذوب‌آهن اعلام می‌شد.

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که جواد نکونام، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی مشخصا در مورد کوپال ناظمی اظهارنظر کرد و گفت خاطره خوبی از او ندارد. همزمان باشگاه استقلال هم نامه‌ای به فدراسیون فوتبال زد و خواهان تغییر این داور شد. از قرار معلوم این یک حربه رایج بین مربیان فوتبال ایران است؛ اینکه قبل از مسابقه روی داور فشار بگذارند و بعد از بازی از او ابراز رضایت کنند؛ همان‌طور که نکونام هم در پایان دیدار با ذوب‌آهن گفت: «امروز ناظمی بدون نقص سوت زد.» گویا بدون نقص یعنی اینکه بازیکن یک کارته استقلال با وجود تعدد خطاهای جدی، کارت دوم را نگیرد، تیم ۱۱ نفره بماند و لحظه آخر گل برتری را بزند. الان راضی شدید آقای نکونام؟

#پیج رسمی روزنامه گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها